12+
05 марта
...
доллар евро рубль РФ

У Новодружеcьку учениця 8 класу нанесла 8 ножових поранень своїй однокласниці

01.10.2010 12:00
3727
0
Автор

У Новодружеську учениця 8 класу нанесла 8 ножових поранень своїй однокласниці

У Новодружевці учениця 8 класу нанесла 8 ножових поранень своїй однокласниціУ Новодружеську учениця 8 класу Лисичанської загальноосвітньої школи № 25 нанесла 8 ножових поранень своїй однокласниці.

Школярка дивом залишилася жива і вибравшись з квартири, де стався злочин, спливаючи кров\'ю повзла до найближчого відділення міліції.

З чисельними різаними ранами грудної клітки і відкритим пневматорексом швидка допомога доставила 13-річну дівчинку в хірургічне відділення дитячої міськлікарні, де за її життя боролися медики. Нині стан постраждалої задовільний.

В ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітники Лисичанського карного розшуку затримали підозрювану. Встановлено, що злочин скоєний під час несподівано виниклої сварки.

Місцеві жителі розповідають, що підозрювана неповнолітня мешканка Новодружеська в неблагополучній сім\'ї, не відрізняється успіхами в навчанні і веде аморальний спосіб життя. Минулого року ставилося питання про оформлення дівчини в притулок або інтернат, але один з учителів школи відрадив батьків від такого кроку.

Луганськ.proUA.com

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+