12+
21 марта
...
прогноз на 5 дней
7 oC небольшая облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Лисичанським школярам - сучасна освіта!

01.10.2010, 14:00
3702
0
Автор

Лисичанським школярам -  сучасна освіта!

Лисичанським школярам - сучасна освіта!"Діти - наше майбутнє", - сентенція, з якою складно сперечатися. І тому, щоб наше майбутнє було добре утвореним, в нашому місті завжди приділяли належну увагу: лисичанська освіта міцно займає місце в 10 кращих в області, діти гідно представляють місто не лише на обласних, але і на всеукраїнських конкурсах і олімпіадах з різних предметів. Уважно відносяться і до інновацій - про це говорить той факт, що цього року чотири лисичанські школи (багатопрофільна гімназія, №8, №22 і №7) були відмічені грамотами Міністерства освіти і науки України і Академії педагогічних наук "за вагомий внесок в модернізацію національної системи освіти".

На окрему увагу заслуговує робота, що проводиться у сфері освіти міською владою. Так, за ініціативою лисичанського міського голови Сергія Дунаева активно проводиться комп\'ютеризація шкіл, до речі, що практично завершилася, підтримуються інноваційні освітні проекти.

Одним з таких став спільний проект відділу освіти Лисичанської міської ради і інтернет-провайдера "Luga.net", що реалізовується під патронатом лисичанського мера. Почалося усе з того підтримавши ідею міського голови про необхідність активної участі бізнесу в міських соціальних програмах, керівництво провайдера узяло на себе зобов\'язання забезпечити усі лисичанські школи безкоштовним доступом до мережі Internet. Таким чином, наші школярі дістануть доступ до невичерпного джерела корисної інформації, яким, безперечно, являється "Всесвітня Павутина". Проте на цьому співпраця не закінчилася, і тепер на черзі реалізація ще двох проектів.

Перший - це всеукраїнська шкільна освітня мережа "Щоденник.com". Що ж він дає основним учасникам освітнього процесу? Творці проекту як очевидні плюси вказують наступне:

  • для учня:

ресурси, які допоможуть при підготовці домашнього завдання, закріпленні вивченої теми, написанні науково-дослідної роботи;

  • для учителя:

методичні і дидактичні матеріали, посібники і розробки уроків, презентації факультативних курсів по предметах шкільної програми, тести, авторські методики, задачники, наукові публікації;

  • для керівників учбових закладів :

документи законодавства, нормативно-правові акти, роботи по освітньому менеджменту, дослідницькі матеріали у сфері інновацій і стандартів, оглядові статті про актуальні питання освіти.

Таким чином, результат впровадження освітнього проекту "Щоденник.com" в житті школи - це активна, оперативна і плідна взаємодія усередині школи усіх учасників освітнього процесу: учителів, учнів, батьків, органів освіти і соціальних партнерів.

Другим, не менш цікавим почином, являється реалізація в школах міста універсального освітнього проекту "Навколо світу", що є підключенням шкіл до спеціального пакету супутникового телебачення, що включає ряд загальноосвітніх каналів. Усе необхідне устаткування для реалізації проекту вже отримали дві лисичанські школи: багатопрофільний ліцей і СШ №28. У планах - забезпечити до кінця року необхідним устаткуванням ще 20 шкіл, що дозволить задіювати в проект практично усі загальноосвітні заклади міста. Отримують усе це наші школи безкоштовно.

Унікальною можливістю, яка надається у рамках цього проекту, можна рахувати можливість перемикання мовлення на мову оригіналу. Тобто учень має можливість практикуватися в англійській мові, вивчаючи біологію, хімію, фізику і історію, поповнюючи свій словарний запас термінами з різних наукових напрямів.

До речі, реалізатори проекту підкреслюють, що доступ до проекту "Навколо світу" (чи, як його ще називають, "Шкільне телебачення") мають далеко не усі школи Луганська. Отже у наших школярів є усі шанси скористатися абсолютно унікальними можливостями і значно поліпшити свої результати.

lis.gov.ua

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+