12+
10 июня
...
прогноз на 5 дней
27 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

У Лисичанську будуть встановлені граничні торговельні надбавки на соціально значущі продукти харчування

01.10.2010, 15:08
3853
0
Автор

У Лисичанську будуть встановлені граничні торговельні надбавки на соціально значущі продукти харчування

У Лисичанську будуть встановлені граничні торговельні надбавки на соціально значущі продукти харчування1 жовтня, міський голова Лисичанська Сергій Дунаев зустрівся з керівником ДП "Лисичанський ринок" і представниками підприємців, що здійснюють там свою діяльність.

Сергій Володимирович повідомив присутніх, що рішенням сотої сесії Лисичанської міської ради для ДП "Лисичанський ринок" встановлений коефіцієнт "3" вартостей оренди землі строком до 1 січня 2011 року. З початку ж 2011 року для підприємства буде встановлений новий коефіцієнт вартості оренди землі.

Таким чином, була поставлена крапка в конфлікті керівництва дочірнього підприємства з підприємцями.

В той же час Сергій Дунаев відмітив: "Я хотів би звернути увагу кожного підприємця на ті ціни, які він встановлює на свої товари".

"Пам\'ятаєте: ми узяли тайм-аут і повернули для підприємства старий коефіцієнт вартості оренди землі. Таким чином, міська влада пішла на зустріч як керівництву підприємства, так і вам - підприємцям. Відповідно, ми чекали, що і підприємці підуть нам назустріч. Це був крок на користь населення міста - не хотіли допустити підвищення цін. У результаті, що ми бачимо? Ціни не лише не знизилися, але і виросли на 30%. Чому? Це вже до вас питання", - пояснив свою позицію міській голова.

Сергій Володимирович також довів до відома присутніх, що влада міста провела нараду з керівниками підприємств роздрібної торговельної мережі, ринків і підприємств-виробників хлібобулочних виробів, на якому обговорювалася цінова ситуація, що склалася в місті. В результаті наради були досягнуті домовленості, завдяки яким стало можливим складання Меморандуму взаєморозуміння. Меморандум буде підписаний між міською владою (як представником інтересів громади) з одного боку і підприємцями з іншою. Метою підписання Меморандуму є стабілізація цінової ситуації в місті.

Зокрема, Меморандум припускає встановлення граничних торгівельних надбавок на соціально значущі продукти харчування у розмірі 10%.

На даний момент текст Меморандуму виявили бажання підписати ряд керівників підприємств роздрібної торговельної мережі, виробників хлібобулочних виробів і ринків. З боку міської влади меморандум підписаний міським головою Лисичанська Сергієм Дунаевим.

Крім того, мер Лисичанська повідомив, що міська рада подала клопотання до Державної інспекції з контролю за цінами в Луганській області, в якому просить відновити посаду інспектора по контролю за цінами в Лисичанську.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+