12+
23 марта
...
прогноз на 5 дней
14 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Заборгованість по зарплаті на лисичанському заводі ГТВ перевищила 6 млн. грн.

07.08.2008, 17:00
4648
0
Автор

Заборгованість по зарплаті на лисичанському заводі ГТВ перевищила 6 млн. грн.

Виникла колективна трудова суперечка у відкритому акціонерному товаристві "Лисичанський завод гумових технічних виробів" міста Лисичанська. Про це "Ирта-FAX" повідомляє прес-служба Луганського відділення Національної Служби посередництва і примирення в Луганській області.

Ускладнення соціально-трудових стосунків у ВАТ "Лисичанський завод гумово-технічних виробів" міста Лисичанська відбулося з причини накопичення заборгованості із заробітної плати працівникам, зростанням кредиторської заборгованості, неперерахування внесків до Пенсійного фонду України близько трьох років. За словами найнятих робітників, сума боргу по зарплаті складає понад 6 млн. грн.

Основною причиною складного фінансово-економічного стану підприємства і невиплати заробітної плати є брак оборотних коштів неконкурентоспроможність продукції підприємства.

У червні поточного року Луганська облдержадміністрація, враховуючи критичний стан підприємства, звернулася до прем\'єр-міністра України з проханням створити міжвідомчий робочий гурт для ухвалення відповідного рішення КМУ.

18.06.2008 така робоча група здійснила виїзд на ВАТ "Лисичанський завод РТИ" і перевірила стан виконання плану санації і можливість відновлення необхідної господарської діяльності підприємства. За результатами проведеної роботи був складений протокол і дані відповідні доручення. З боку керівництва підприємства внесені пропозиції відносно відновлення платоспроможності заводу, розроблений план вступів і використання грошових коштів і їх використання протягом 12 місяців після отримання державної позики. Усі матеріали були послані в Міністерство промислової політики і Мінекономіки.

Але позитивних змін не сталося, тому 24 липня 2008 року найняті робітники ВАТ "Лисичанський завод гумово-технічних виробів" провели акцію протесту у формі мітингу. Кількість учасників акції склала 150 чоловік (участь брали штатні і колишні працівники підприємства).

Після закінчення мітингу працівники відділення НСПП зустрілися за столом переговорів з представниками найнятих робітників і головою профспілки. В результаті діалогу найняті робітники вирішили регулювати розбіжності в законодавчому руслі. Так, з 30.07.2008 року НСПП зареєстрована колективна трудова суперечка між найнятими робітниками і ВАТ, що управляє санацією, "Лисичанський завод гумово-технічних виробів". Вимоги найнятих робітників торкаються погашення заборгованості із заробітної плати, своєчасної виплати заробітної плати і укладення колективного договору на 2008 - 2009 роки.

Позитивному рішенню проблем, у тому числі і погашенню боргів по зарплаті і в соцфонды, попередженню наступного ускладнення стану соціально-трудових стосунків на заводі сприятиме ухвалення відповідного рішення на рівні КМУ.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+