12+
17 апреля
...
прогноз на 5 дней
12 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Заборгованість по зарплаті на лисичанському заводі ГТВ перевищила 6 млн. грн.

07.08.2008 17:00
4518
0
Автор

Заборгованість по зарплаті на лисичанському заводі ГТВ перевищила 6 млн. грн.

Виникла колективна трудова суперечка у відкритому акціонерному товаристві "Лисичанський завод гумових технічних виробів" міста Лисичанська. Про це "Ирта-FAX" повідомляє прес-служба Луганського відділення Національної Служби посередництва і примирення в Луганській області.

Ускладнення соціально-трудових стосунків у ВАТ "Лисичанський завод гумово-технічних виробів" міста Лисичанська відбулося з причини накопичення заборгованості із заробітної плати працівникам, зростанням кредиторської заборгованості, неперерахування внесків до Пенсійного фонду України близько трьох років. За словами найнятих робітників, сума боргу по зарплаті складає понад 6 млн. грн.

Основною причиною складного фінансово-економічного стану підприємства і невиплати заробітної плати є брак оборотних коштів неконкурентоспроможність продукції підприємства.

У червні поточного року Луганська облдержадміністрація, враховуючи критичний стан підприємства, звернулася до прем\'єр-міністра України з проханням створити міжвідомчий робочий гурт для ухвалення відповідного рішення КМУ.

18.06.2008 така робоча група здійснила виїзд на ВАТ "Лисичанський завод РТИ" і перевірила стан виконання плану санації і можливість відновлення необхідної господарської діяльності підприємства. За результатами проведеної роботи був складений протокол і дані відповідні доручення. З боку керівництва підприємства внесені пропозиції відносно відновлення платоспроможності заводу, розроблений план вступів і використання грошових коштів і їх використання протягом 12 місяців після отримання державної позики. Усі матеріали були послані в Міністерство промислової політики і Мінекономіки.

Але позитивних змін не сталося, тому 24 липня 2008 року найняті робітники ВАТ "Лисичанський завод гумово-технічних виробів" провели акцію протесту у формі мітингу. Кількість учасників акції склала 150 чоловік (участь брали штатні і колишні працівники підприємства).

Після закінчення мітингу працівники відділення НСПП зустрілися за столом переговорів з представниками найнятих робітників і головою профспілки. В результаті діалогу найняті робітники вирішили регулювати розбіжності в законодавчому руслі. Так, з 30.07.2008 року НСПП зареєстрована колективна трудова суперечка між найнятими робітниками і ВАТ, що управляє санацією, "Лисичанський завод гумово-технічних виробів". Вимоги найнятих робітників торкаються погашення заборгованості із заробітної плати, своєчасної виплати заробітної плати і укладення колективного договору на 2008 - 2009 роки.

Позитивному рішенню проблем, у тому числі і погашенню боргів по зарплаті і в соцфонды, попередженню наступного ускладнення стану соціально-трудових стосунків на заводі сприятиме ухвалення відповідного рішення на рівні КМУ.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+