12+
08 июня
...
прогноз на 5 дней
23 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Лисичанський завод пікетували працівники і пенсіонери. Вони звуть Тимошенко

24.07.2008, 11:00
4738
0
Автор

Лисичанський завод пікетували працівники і пенсіонери. Вони звуть Тимошенко

Сьогодні вранці у будівлі адміністративного корпусу ВАТ "Лисичанський завод гумових технічних виробів" працівники підприємства і пенсіонери-заводчани провели акцію в захист своїх соціальних прав.

Колишні працівники заводу не можуть отримати пенсію в повному об\'ємі. Оскільки завод має заборгованість до Пенсійного фонду України в розмірі близько 18 млн. грн., то частина трудового стажу пенсіонерам не враховується при нарахуванні пенсії.

Працівники підприємства виразили своє невдоволення тим, що простоюють цехи підприємства, що колись працювало у три зміни.

Сьогодні кредиторська заборгованість заводу РТИ складає більше 100 млн. грн. Учасники акції виразили невдоволення роботою Олексія Воронько, що управляє санацією, і зажадали його відставки з посади.

"Усе, що можна, вже розікрали. Соціальна сфера не працює, а ті об\'єкти соцкультпобуту, які хоче узяти міська влада в комунальну власність упродовж декількох років, завод передати не може або не хоче", - говорили промовці.

Ніхто з керівників заводу до мітингуючих не вийшов. Вислуховувати претензії присутніх довелося голові профкому ВАТ "Лисичанський завод РТИ" Валентині Бондаревой і першому заступникові міського голови г.Лисичанска Анатолію Неведрову. Учасники акції прийняли звернення до Президента, Прем\'єр-міністра України, міського голові Лисичанська. Примітно, що на одному з гасел, яке тримали присутні, було запрошення главі Кабінету Міністрів : "Юля! Приїжджай на РТИ".

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+