12+
07 марта
...
прогноз на 5 дней
-1 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Лисичанський завод пікетували працівники і пенсіонери. Вони звуть Тимошенко

24.07.2008 11:00
4552
0
Автор

Лисичанський завод пікетували працівники і пенсіонери. Вони звуть Тимошенко

Сьогодні вранці у будівлі адміністративного корпусу ВАТ "Лисичанський завод гумових технічних виробів" працівники підприємства і пенсіонери-заводчани провели акцію в захист своїх соціальних прав.

Колишні працівники заводу не можуть отримати пенсію в повному об\'ємі. Оскільки завод має заборгованість до Пенсійного фонду України в розмірі близько 18 млн. грн., то частина трудового стажу пенсіонерам не враховується при нарахуванні пенсії.

Працівники підприємства виразили своє невдоволення тим, що простоюють цехи підприємства, що колись працювало у три зміни.

Сьогодні кредиторська заборгованість заводу РТИ складає більше 100 млн. грн. Учасники акції виразили невдоволення роботою Олексія Воронько, що управляє санацією, і зажадали його відставки з посади.

"Усе, що можна, вже розікрали. Соціальна сфера не працює, а ті об\'єкти соцкультпобуту, які хоче узяти міська влада в комунальну власність упродовж декількох років, завод передати не може або не хоче", - говорили промовці.

Ніхто з керівників заводу до мітингуючих не вийшов. Вислуховувати претензії присутніх довелося голові профкому ВАТ "Лисичанський завод РТИ" Валентині Бондаревой і першому заступникові міського голови г.Лисичанска Анатолію Неведрову. Учасники акції прийняли звернення до Президента, Прем\'єр-міністра України, міського голові Лисичанська. Примітно, що на одному з гасел, яке тримали присутні, було запрошення главі Кабінету Міністрів : "Юля! Приїжджай на РТИ".

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+