12+
05 марта
...
прогноз на 5 дней
2 oC облачно с прояснениями
доллар евро рубль РФ

Представники міста не можуть відповісти на питання: чому в Лисичанську практично не будується індивідуальне житло?

21.07.2008 11:00
4216
0
Автор

Представники міста не можуть відповісти на питання: чому в Лисичанську практично не будується індивідуальне житло?

До кінця року в усіх містах і районах Луганської області мають бути розроблені генеральні плани і прийняті правила забудови. Таке завдання міські і районні архітектори отримали на засіданні колегії управління архітектури і містобудування облгосадминистраии.

Як підкреслювалося на колегії, відсутність генпланів і правил забудови створює велику і невмотивовану паузу в архітектурному розвитку Луганщини. На колегії було відмічено, що Луганськ, Алчевск і Антрацит не викликають ніяких хвилювань відносно затверджених проектів. Проте, обласних чиновників хвилює відсутність прийняття правил забудови в більшості міст і районів області.

"Без правил налаштування неможливо відсікти тих людей, які, м\'яко кажучи, наводять хаос і в основному користуються пільгами депутатського корпусу, або це друзі друзів. З ці документом ви маєте правила гри на своїй території", - відмітив заступник голови БАЛКИ Геннадій Головненко.

При цьому він досить доступно пояснив присутсвующим важливість проектно-сметной документації. За його словами, в нашій області спочатку шукають гроші, а вже потім розробляють архітектурні проекти і шукають потенційну територію для будівництва.

У кінці колегії архітектори намагалися з\'ясувати, чому в Лисичанську практично не будується індивідуальне житло. Але виразну відповідь представники міста так і не дали

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+