12+
25 сентября
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

У Лисичанську жителі будинку №119 по проспекту Леніна влаштували акцію протесту

15.07.2008, 11:00
3935
0
Автор

У Лисичанську жителі будинку №119 по проспекту Леніна влаштували акцію протест

Прямо на території житлового будинку йде будівництво торговельно-розважального комплексу. Згідно попереднього проекту, тут з\'являться дитяче кафе, магазин і два ігрові майданчики. Мешканці будинку категорично проти такого сусідства. За словами жителів будинку, будівництво почалося приблизно три тижні тому і без попередження. Не вивісили і інформаційне панно з планом майбутнього об\'єкту. Після того, як поряд з будинком з\'явилася двометрова огорожа, яка захопила тротуарну алею, жителі Лисичанська забили на сполох.

"Наші вікна виходять якраз на це будівництво, на площу. У нас двокімнатна квартира. Якщо побудують цю будівлю, то закриється природно усе світло, яке затемнить усю квартиру", - розповіла мешканка будинку по проспекту Леніна.

У дев\'ятиповерховому будинку проживають більше 250-ти сімей. Практично у кожного - маленькі діти. У однієї з сімей тримісячна дитина. Щоб провітрити кімнату, де знаходиться малюк, батьки не можуть відкрити вікно або навіть кватирку. Від шуму будівництва людям немає спокою ні в будні, ні у вихідні дні.

"Природно, ми зараз не можемо відкрити вікна, тому що шум машин і працюють усі екскаватори, пил, бруд", - пояснив житель будинку.

Стурбовані жителі написали колективний лист мерові міста з проханням зустрітися і розв\'язати проблему. На збори з мешканцями Леонід Крысанов не приїхав, але прислав свого заступника. Очікуваних результатів зустріч не принесла. Компроміс не був знайдений.

Як стверджує місцева влада, по генплану Лисичанська, на цьому місці повинен стояти 12-тиэтажный житловий будинок. Але за двадцять років його так ніхто і не побудував. На місці будівництва жителі довколишніх будинків завжди гуляли з дітьми. Тепер дорога перекрита. За словами заступника міського голови Анатолія Неведрова, об\'єкт сроится відповідно до усіх норм і правил.

"Майбутній торговельний комплекс лише ушляхетнить порожню територію", - вважає Анатолій Петрович.

За словами Анатолія Неведрова, будівельні роботи триватимуть ще рік. Колективна заява 137-ми жителів Лисичанська залишається без розгляду.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+