12+
08 декабря
...
прогноз на 5 дней
-5 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

У Лисичанську система опалювання буде децентралізована

05.10.2010, 12:00
4053
0
Автор

У Лисичанську система опалювання буде децентралізована

У Лисичанську система опалювання буде децентралізованаПілотний проект по децентралізації системи теплозабезпечення в 12 містах і районах реалізується на Луганщині. Як розповів на брифінгу журналістам начальник Головного управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Сергій Махуренко, облрадою і обладміністрацією прийнято рішення про реалізацію на території Луганської області Програми оптимізації системи теплозабезпечення шляхом її децентралізації у ряді населених пунктів. Повідомляє БАЛКИ.

За його словами, обласна влада прийняла рішення про оптимізацію теплозабезпечення. У тих містах, де більшість населення перейшли на поквартирне опалювання, було вирішено організовано завершити цей процес і повністю відмовитися від центрального опалювання. Вартість цього проекту - 170 млн. грн. Обласна влада звернулася до Уряду з проханням виділити в поточному році з держбюджету 31 млн. грн. на установку автономних котлів для обслуговування 45-ти об\'єктів соціальної сфери. "Крім того, потрібно ще реконструювати газорозподільні мережі для використання побутового газу в умовах поквартирного теплозабезпечення, щоб уникнути аварійних ситуацій", - відмітив Сергій Махуренко.

У поточному році обласна влада планує реконструювати 17,2 км газових мереж у Свердловську і Червоному Промені за засоби з держбюджету, виділених області на умовах співфінансування. Також в облбюджеті на поточний рік закладено 18 млн. 235 тис. 200 грн., на установку автономних котлів в квартирах громадян пільгових категорій. "Ці засоби будуть спрямовані у вигляді цільових субвенцій місцевим органам влади, щоб сплатити спорудження котлів в будинках тих людей, які не в змозі самостійно це зробити, - пільговиків", - уточнив Сергій Махуренко. Вказана сума розподілена між 12 територіями:

Це Брянка (373 тис. грн.), Кіровськ (787 тис. грн.), Краснодон (> 8 млн. грн.), Лисичанськ (> 4 млн. грн.), Ровеньки (близько 288 тbс. грн.), Свердловськ (177 тис. грн.), Стаханов ( 2 млн. 629 тис. грн.), а також Лутугінський (99 тис. грн.), Перевальский (1 млн. 176 тис. грн.), Станично-луганський (106 тис. грн.) і Старобельский (450,5 тис. грн.) райони. "Роботи по цих територіях вже початі", - повідомив Сергій Махуренко.

Всього необхідно встановити індивідуальні котли в 2 тис. 110 квартирах пільговиків. Він також додав, що для тих жителів цих міст і районів, у кого немає пільг, обласною владою передбачено 5 млн. грн. на отримання кредитів через Фонд індивідуального будівництва на селі (ІЖС) для установки індивідуального опалювання у своїх квартирах. За словами Сергія Махуренко, наступного року влада має намір збільшити об\'єм кредитних коштів під програму децентралізації опалювальної системи. "Регіональна програма децентралізації - пілотний проект", - розповів Сергій Махуренко.

Коли область захищала його в Міністерстві ЖКГ, він викликав велику зацікавленість. "Нам сказали, що досвід Луганщини може бути перенесений на інші області України, у тому числі Закарпатську, де також є серйозні проблеми з розбалансуванням централізованого теплозабезпечення із-за стихійної установки індивідуального опалювання", - відмітив начальник головного управління ЖКГ облдержадміністрації. На його думку, програма децентралізації опалювання на частини територій регіону раціональна і своєчасна. "Це рішення обласної влади дозволить оптимізувати роботу теплозабезпечення системи області, а головне - допоможе розв\'язати проблему опалювання в будинках жителів самих неблагополучних в цьому питанні населених пунктів регіону", - підкреслив Сергій Махуренко.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+