12+
05 февраля
...
прогноз на 5 дней
-3 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Більшість міст і районів Луганщини до зими готові

05.10.2010, 16:00
3765
0
Автор

Більшість міст і районів Луганщини до зими готові

Більшість міст і районів Луганщини готові до зими, і усе залежатиме від того, як швидко будуть укладені договори на постачання газу між ними і ДК "Газ України"", - підкреслив начальник Головного управління житлово-комунального господарства Луганської облдержадміністрації Сергій Махуренко на брифінгу для журналістів. Повідомляє БАЛКИ.

Найбільші борги за енергоносії сьогодні накопили Луганськ (86 млн. грн.), Лисичанськ (82 млн. грн.) і Брянка (15 млн. грн.), а також Стаханов. "Такі міста як Сєвєродонецьк, Алчевск, Первомайськ, Антрацит також мають борги, але тут керівники активно займаються вирішенням цієї проблеми", - пояснив начальник Сергій Махуренко. Сватовський, Станично-луганський і Троїцкий райони також входять в опалювальний сезон без істотних проблем. Як відмітив Сергій Махуренко, Красний Луч вийшов із списку проблемних територій області по теплозабезпеченню, оскільки одним з перших зайнявся системною децентралізацією теплозабезпечення, і сьогодні в місті проблем із забезпеченням населення теплом немає. В ході брифінгу він також повідомив журналістів, що до роботи в зимовий період відремонтований увесь об\'єм водопровідних мереж. Область чекає 26 млн. грн. з держбюджету на заміну насосного устаткування на насосних станціях. За словами Сергія Махуренко, ці засоби приходять в регіон із запізнення, оскільки надто пізно цього року був прийнятий Державний бюджету країни. Але комунальники сподіваються встигнути провести необхідні роботи до кінця року. Це дасть можливість скоротити електроспоживання при виробництві і подачі води, а також її втрати, які зараз складають 52%. У рамках підготовки ЖКГ області до зими ремонтні роботи на дорогах виконані на 80% і будуть повністю завершені до кінця жовтня. Шляховики вже заготовили 60% від необхідної кількості матеріалів за випадок ожеледі, на постачання іншого об\'єму укладені договори. На усіх вугільних котельних заготовлено двотижневий запас твердого палива.

Джерело: chaspik.pp.ua

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+