12+
06 марта
...
прогноз на 5 дней
0 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Бондаренко повернувся під червоні прапори, і хоче статі мером Лисичанська

07.10.2010 16:00
3934
0
Автор

Бондаренко повернувся під червоні прапори, і хоче статі мером Лисичанська

Бондаренко повернувся під червоні прапори, і хоче статі мером ЛисичанськаВалерій Бондаренко з другої спроби в середу увечері реєструвався в Лисичанській міській виборчій комісії як кандидат на посаду міського голови від Компартії. Про це повідомляє ЛОО КИУ.

Нагадаємо, що Валерій Бондаренко був міським головою Лисичанська до 2006 року, коли програв вибори Леоніду Крисанову. На місцевих виборах 2006 року Бондаренко підтримувала Партія регіонів, на дострокових виборах міського голови в 2009 р. - партія "Єдиний центр", а зараз - КПУ. Експерти ЛОО КИУ прогнозують, що Валерій Бондаренко буде основним суперником нинішнього мера Лисичанська Сергія Дунаева, за умови, що ТВК не припинить його реєстрацію. За висуванця комуністів в Лисичанську проголосують переважно виборці, що ностальгують за минулим.

Окрім Валерія Бондаренко, ТВК учора зареєструвала ще трьох кандидатів на головну посаду Лисичанська: В\'ячеслава Теросипова від "Батькивщины", Андрея Швидкого від СПУ і Олександра Гриба від "Сильної України".

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+