12+
21 марта
...
прогноз на 5 дней
9 oC небольшая облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Сьогодні суспільство повинне стати на захист бездомних громадян

07.10.2010, 17:00
3957
0
Автор

Сьогодні суспільство повинне стати на захист бездомних громадян

Сьогодні суспільство повинне стати на захист бездомних громадянЗ метою попередження загибелі громадян від переохолодження в період надзвичайних ситуацій, соціального захисту бездомних громадян, осіб, звільнених з місць позбавлення волі, і безпритульних дітей в осінньо-зимовий період 2010-2011 г.г. в Лисичанську створений оперативний штаб з питань координації дій в цьому напрямі.

У штаб, який очолив заступник міського голови Максим Головнев, увійшли представники управлінь охорони здоров\'я, праці і соціального захисту населення міської ради, територіального центру соціального обслуговування і центру соціальних служб для сім\'ї, дітей і молоді, служби у справах дітей міськради, а також Лисичанського міського управління ГУ МНС України і приймача-розподільника при Лисичанському ГО УМВС України в Луганській області, міського центру зайнятості населення і добродійного фонду громадського захисту громадянських прав.

У Лисичанську робота по соціальному захисту бездомних громадян і осіб, що звільнилися з місць позбавлення волі, ведеться у рамках Комплексної міської Програми соціального захисту цієї категорії громадян на 2009-2012 роки з основних проблемних питань - оформлення паспорта, реєстрація, працевлаштування і так далі.

Крім того, в місті працює комісія з обліку і реєстрації бездомних громадян. Так, за 9 місяців т.р. проведено 5 засідань, на яких прийнято рішення про постановку на облік 19-ти осіб вищезгаданої категорії і надання ним допомозі в оформленні паспортних документів і реєстрації їх переважного місцезнаходження. За цей період 9-ти з них надана допомога в оформленні паспортів, 10-ти - в оформленні реєстрації переважного місцезнаходження за юридичною адресою терцентра. Трьом бездомним громадянам надана допомога в оформленні документів для визначення в будинки-інтернати (двоє з них зараз вже проживають в будинках-інтернатах Луганської області). Один підопічний з цієї категорії громадян отримав квартиру.

У Лисичанському терцентрі працює пункт прийому добродійної допомоги від населення у вигляді теплого одягу і взуття, яке потрібне для надання екстреної допомоги бездомним громадянам. Вони також отримують добродійну допомогу у вигляді продуктів харчування, одягу і взуття у відділенні "Турбота" територіального центру.

До надання соціальних послуг бездомним громадянам притягуються добродійні і громадські організації - фонд "Благовіст", "Фонд громадського захисту громадянських прав". Міська організація Суспільства Червоного Хреста постійно надає благочинну допомогу у вигляді продуктів харчування, теплого одягу і взуття, предметів побуту і гігієни.

Контактний телефон міського оперативного штабу  7-29-29, фахівець Лисичанського територіального центру соціального обслуговування Баулина Ольга Іванівна.

Джерело: lis.gov.ua

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+