12+
06 марта
...
прогноз на 5 дней
-0 oC небольшой снег
доллар евро рубль РФ

Сьогодні суспільство повинне стати на захист бездомних громадян

07.10.2010 17:00
3814
0
Автор

Сьогодні суспільство повинне стати на захист бездомних громадян

Сьогодні суспільство повинне стати на захист бездомних громадянЗ метою попередження загибелі громадян від переохолодження в період надзвичайних ситуацій, соціального захисту бездомних громадян, осіб, звільнених з місць позбавлення волі, і безпритульних дітей в осінньо-зимовий період 2010-2011 г.г. в Лисичанську створений оперативний штаб з питань координації дій в цьому напрямі.

У штаб, який очолив заступник міського голови Максим Головнев, увійшли представники управлінь охорони здоров\'я, праці і соціального захисту населення міської ради, територіального центру соціального обслуговування і центру соціальних служб для сім\'ї, дітей і молоді, служби у справах дітей міськради, а також Лисичанського міського управління ГУ МНС України і приймача-розподільника при Лисичанському ГО УМВС України в Луганській області, міського центру зайнятості населення і добродійного фонду громадського захисту громадянських прав.

У Лисичанську робота по соціальному захисту бездомних громадян і осіб, що звільнилися з місць позбавлення волі, ведеться у рамках Комплексної міської Програми соціального захисту цієї категорії громадян на 2009-2012 роки з основних проблемних питань - оформлення паспорта, реєстрація, працевлаштування і так далі.

Крім того, в місті працює комісія з обліку і реєстрації бездомних громадян. Так, за 9 місяців т.р. проведено 5 засідань, на яких прийнято рішення про постановку на облік 19-ти осіб вищезгаданої категорії і надання ним допомозі в оформленні паспортних документів і реєстрації їх переважного місцезнаходження. За цей період 9-ти з них надана допомога в оформленні паспортів, 10-ти - в оформленні реєстрації переважного місцезнаходження за юридичною адресою терцентра. Трьом бездомним громадянам надана допомога в оформленні документів для визначення в будинки-інтернати (двоє з них зараз вже проживають в будинках-інтернатах Луганської області). Один підопічний з цієї категорії громадян отримав квартиру.

У Лисичанському терцентрі працює пункт прийому добродійної допомоги від населення у вигляді теплого одягу і взуття, яке потрібне для надання екстреної допомоги бездомним громадянам. Вони також отримують добродійну допомогу у вигляді продуктів харчування, одягу і взуття у відділенні "Турбота" територіального центру.

До надання соціальних послуг бездомним громадянам притягуються добродійні і громадські організації - фонд "Благовіст", "Фонд громадського захисту громадянських прав". Міська організація Суспільства Червоного Хреста постійно надає благочинну допомогу у вигляді продуктів харчування, теплого одягу і взуття, предметів побуту і гігієни.

Контактний телефон міського оперативного штабу  7-29-29, фахівець Лисичанського територіального центру соціального обслуговування Баулина Ольга Іванівна.

Джерело: lis.gov.ua

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+