12+
27 февраля
...
прогноз на 5 дней
3 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

На виборах в Лисичанську не братиме участь партія "Нова політика"

14.10.2010 12:00
3826
0
Автор

На виборах в Лисичанську не братиме участь партія "Нова політика"

На виборах в Лисичанську не братиме участь партія "Нова політика"Луганський окружний адміністративний суд залишив без задоволення позов Лисичанської міської організації партії "Нова політика" до Лисичанської міської виборчої комісії. Позивач просив визнати незаконними і відмінити рішення ТВК, якими було відмовлено в реєстрації кандидатами в депутати міської ради 7 висуванцям партії в багатомандатному окрузі, і 6 висуванцям - в одномандатних округах.

Про це повідомляє Луганське обласне відділення Комітету виборців України.

5 жовтня громадяни, висунені в кандидати міської ради на зборах міської організації партії "Нова політика", особисто подали документи для реєстрації в ТВК. Комісія відмовила їм в реєстрації, оскільки в заявах не були вказані номери виборчих округів.

7 жовтня виправлені документи були повторно подані в ТВК головою парторганізації, але комісія знову відмовила в реєстрації кандидатів на тій основі, що документи не були подані ними особисто.

Суд погодився з цими рішеннями виборчої комісії.

Як відмітили в ЛОО КИУ більшість інших ТВК Луганської області подібні помилки суб\'єктів виборчого процесу виявляли ще при прийомі документів, що давало останнім можливість брати участь у виборах.

Джерело: lugansk.proua.com

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+