12+
08 марта
...
прогноз на 5 дней
1 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

4 випадки грибних отруєнь в Лисичанську

15.10.2010 14:00
3675
0
Автор

4 випадки грибних отруєнь в Лисичанську

4 випадки грибних отруєнь в ЛисичанськуЗа станом на 10 жовтня в області зареєстровано 4 випадки грибних отруєнь в Лисичанську, Стаханові, Перевальскому районі. Отруїлися грибами 10 чоловік, в т.ч. 1 дитина. Від грибних отруєнь померли 3 людини: двоє жителів Лисичанська і одна мешканка Перевальского району. Про це повідомили в Луганській обласній санепідемстанції.

Смертельні отруєння, як і в попередні роки, були викликані отруйними грибами гепатотропної дії, передусім блідою поганкою, яку потерпілі помилково приймали за сироїжки, дощовики і "зеленушки".

Враховуючи ситуацію, що склалася в області, Луганська обласна санепідемстанція звертається до усіх жителів області з переконливим проханням відмовитися від збору і споживання зібраних на території області дикорослих грибів.

Отруєння дикорослими грибами реєструються практично в усіх містах і районах нашої області. Основними групами ризику при грибних отруєннях є діти (незалежно від їх віку), і особи літнього віку. Практично від отруєнь дикорослими грибами в області помирає кожен 10 потерпілий дорослий і кожен 5 постраждала дитина.

Сxid.info

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+