12+
14 июня
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

У Лисичанську створили коаліцію демократичних сил

26.10.2010 12:00
4107
0
Автор

У Лисичанську створили коаліцію демократичних сил

У Лисичанську створили коаліцію демократичних сил21 жовтня 2010 року в 17.00 сталася доленосна для нашого міста подія. Шість представників від різних політичних сил підписали коаліційну угоду, в якій вони узяли на себе конкретні зобов\'язання щоб змінити нинішню тупикову ситуацію що склалася в Лисичанську.

 

 

Угода
про створення коаліції демократичних сил - учасників виборчого процесу по обранню депутатів Лисичанської міської ради, міської голови Лисичанська 31 жовтня 2010 року.

Нині місто Лисичанськ знаходиться в складному соціально-економічному становищі. Влада міста, що сформувалася, не забезпечує якісного управління комунальним господарством. У керівних структурах виконкому, його службах "процвітає" хамство, низький професіоналізм, атмосфера безвідповідальності, корупція, відсутність належного досвіду управління міським господарством, невміння і небажання знаходити контакт з населенням, керівниками підприємств різних форм власності.

Особливо страждає найважливіша складова міського комплексу - житлово-комунальне господарство. Непродуманість і непослідовність так званих "реформ" нанесла відчутний ущерб цим службам.

Через відсутність ефективного впливу з боку регіональної влади в місті росте кількість не працюючих підприємств. Ростуть борги після виплати заробітної плати, робітників переводять на трьох-чотирьох трудові тижні. Викликає побоювання неухильне зростання безробіття.

Усе це привело до того, що значно погіршав рівень життя населення, з кожним днем усе більша кількість лисичан виявляються за межею бідності. Загострилася і суспільно-політична ситуація. Жителі міста втомилися від подібних "реформ" і "реформаторів".

У законодавчий орган м. Лисичанська обрана більшість депутатів від однієї політичної сили. 32 з 40 депутатів міської ради є представниками Партії регіонів. Через що, інші політичні сили не мають можливості протистояти в міській раді ухваленню рішень, які безпосередньо ведуть до погіршення життя жителів міста.

Ми, представники різних політичних сил і поглядів об\'єднуємося в коаліцію демократичних сил з метою змінити подібну ситуацію в міській раді і привести до складу ради депутатів, якою не байдужа доля жителів нашого міста, а також підприємств, організацій і підприємців тих, що працюють на його території.

Відчуваючи відповідальність за долю міста, права і свободи жителів громади, розвиток демократії, для наведення ладу в міському господарстві, викорінювання всевладдя чиновників, забезпечення прозорої і чистої політики, налагодження рівноправного діалогу між жителями міста і громадою, ми, керівники міських політичних партій, що беруть участь у виборах в Лисичанську міську раду і Лисичанського міського голови, 31 жовтня 2010 року беремо на себе наступні зобов\'язання:

- делегувати до складу міської ради міста Лисичанська депутатів, яким не байдужа доля людей праці, пересічних громадян міста Лисичанська;

- підтримати єдиного кандидата на посаду міського голови Лисичанська від коаліції демократичних сил;

- організувати злагоджену і плідну роботу депутатів, обраних в міську Раду міста Лисичанська;

- ряди коаліції відкриті для партій, громадських формувань, що функціонують в місті Лисичанську;

- учасники коаліції заявляють про відмову від яких-небудь кулуарних домовленостей з нині чинною міською владою м. Лисичанська.

Учасники коаліції :

Калиберда Микола Іванович - секретар Лисичанського міськкому КПУ

Швидкий Андрій Михайлович - секретар Лисичанського міськкому СПУ

Бешенко Валерій Віталійович - секретар Лисичанської міської організації СДПУ (о)

Теросипов В\'ячеслав Михайлович - секретар Лисичанської міської організації політичної партії Всеукраїнське об\'єднання "Батькивщина"

Коваленко Артем Михайлович - голова Лисичанської міської організації політичної партії "Союз анархістів України"

Салахетдинов Андрій Хамрянович - секретар Лисичанської міської організації політичної партії "Народно-трудовий союз України"

Лисичанськ як він є

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+