12+
04 марта
...
доллар евро рубль РФ

Вибори в Лисичанську: ситуація загострюється

28.10.2010 17:00
4143
0
Автор

Вибори в Лисичанську: ситуація загострюється

Вибори в Лисичанську: ситуація загострюєтьсяСпостерігачі КВУ продовжують стежити за розвитком подій на виборах в Лисичанську. І констатують, що ситуація там поступово загострюється.

Так, в штабі компартії спостерігача КВУ повідомили, що в ніч з 21 на 22 жовтня з будівлі, що належить Лисичанській організації КПУ, був зірваний і вкрадений червоний прапор, а на стенді обірвані агітаційні матеріали. Нагадаємо, що саме КПУ висунула в Лисичанську кандидатом в мера Валерія Бондаренко, головного суперника нинішнього міського голови Сергія Дунаева.

22 жовтня на обласному телебаченні з невідомої причини не транслювали запланований раніше виступ кандидата на посаду міського голови Лисичанська від КПУ В. В. Бондаренко.

Цього ж дня, 22 жовтня міська виборча комісія Лисичанська винесла попередження групі кандидатів в депутати міської ради від опозиційних партій, які були присутні (але не виступали) на мітингу приватних підприємців міста Лисичанська. У провину кандидатом поставлено, що вони не повідомили комісії про проведення масового публічного заходу. Кандидати оскаржили цю постанову до Луганського окружного адміністративного суду, і сьогодні, 26 жовтня, ці рішення тервиборчкому були судом скасовані.

Кандидат в депутати Лисичанської міськради І.І. Полупанов подав скаргу в Лисичанську міську виборчу комісію на кандидата на посаду міського голови С. В. Дунаева і групу кандидатів в депутати від Партії регіонів, оскільки вважає, що вони порушили порядок агітації в ході зустрічі в ПК Леніна з жителями міста 21 жовтня. У тексті оголошення про цю зустріч було вказано, що С. В. Дунаев братиме участь в ній як міський голова. Проте на зустрічі, на думку заявника, проводилася агітація за Партію регіонів, за Сергія Дунаева, як кандидата на посаду міського голови, за кандидатів в депутати від Партії регіонів Гатилова, Положенцева, Марченко, Кустова, Клименко. До скарги прикладений відеозапис зустрічі.

Тервиборчком повернув Івану Полупанову скаргу, як "неналежно складену", а він її видправив і подав знову. Втім, така скарга може бути подана не пізніше, ніж в течії двох днів після порушення закону.

Скарга Полупанова буде розглянута на сьогоднішньому засіданні тервиборчкому.

Прес-служба КВУ

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+