12+
31 марта
...
прогноз на 5 дней
1 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Вибори в Лисичанську: ситуація загострюється

28.10.2010, 17:00
4266
0
Автор

Вибори в Лисичанську: ситуація загострюється

Вибори в Лисичанську: ситуація загострюєтьсяСпостерігачі КВУ продовжують стежити за розвитком подій на виборах в Лисичанську. І констатують, що ситуація там поступово загострюється.

Так, в штабі компартії спостерігача КВУ повідомили, що в ніч з 21 на 22 жовтня з будівлі, що належить Лисичанській організації КПУ, був зірваний і вкрадений червоний прапор, а на стенді обірвані агітаційні матеріали. Нагадаємо, що саме КПУ висунула в Лисичанську кандидатом в мера Валерія Бондаренко, головного суперника нинішнього міського голови Сергія Дунаева.

22 жовтня на обласному телебаченні з невідомої причини не транслювали запланований раніше виступ кандидата на посаду міського голови Лисичанська від КПУ В. В. Бондаренко.

Цього ж дня, 22 жовтня міська виборча комісія Лисичанська винесла попередження групі кандидатів в депутати міської ради від опозиційних партій, які були присутні (але не виступали) на мітингу приватних підприємців міста Лисичанська. У провину кандидатом поставлено, що вони не повідомили комісії про проведення масового публічного заходу. Кандидати оскаржили цю постанову до Луганського окружного адміністративного суду, і сьогодні, 26 жовтня, ці рішення тервиборчкому були судом скасовані.

Кандидат в депутати Лисичанської міськради І.І. Полупанов подав скаргу в Лисичанську міську виборчу комісію на кандидата на посаду міського голови С. В. Дунаева і групу кандидатів в депутати від Партії регіонів, оскільки вважає, що вони порушили порядок агітації в ході зустрічі в ПК Леніна з жителями міста 21 жовтня. У тексті оголошення про цю зустріч було вказано, що С. В. Дунаев братиме участь в ній як міський голова. Проте на зустрічі, на думку заявника, проводилася агітація за Партію регіонів, за Сергія Дунаева, як кандидата на посаду міського голови, за кандидатів в депутати від Партії регіонів Гатилова, Положенцева, Марченко, Кустова, Клименко. До скарги прикладений відеозапис зустрічі.

Тервиборчком повернув Івану Полупанову скаргу, як "неналежно складену", а він її видправив і подав знову. Втім, така скарга може бути подана не пізніше, ніж в течії двох днів після порушення закону.

Скарга Полупанова буде розглянута на сьогоднішньому засіданні тервиборчкому.

Прес-служба КВУ

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+