12+
07 марта
...
прогноз на 5 дней
-1 oC небольшая облачность
доллар евро рубль РФ

Тимошенко пообіцяла оптовий розпродаж вугільних шахт України

27.06.2008 11:00
3817
0
Автор

Тимошенко пообіцяла оптовий розпродаж вугільних шахт України

Уряд України має намір у рамках реформування вугільної промисловості продати на приватизаційних тендерах декілька десятків шахт, об\'єднаних в "оптові" лоти.

"Ми, - пояснила журналістам, що зібралися в Луганській області, прем\'єр-міністр Юлія Тимошенко, - формуватимемо лоти, включаючи в них одну рентабельну шахту, одну - з середніми показниками і одними збитковими. 12 таких лотів вже сформовано". При цьому глава уряду відмітила, що це буде вже друга спроба влади реформувати галузь.

Супроводжуючий прем\'єра в поїздці міністр вугільної промисловості Віктор Полтавец уточнив, що уряд і профільне міністерство хочуть в першу чергу провести приватизацію підприємств Лисичанська і Волині. Але глава Вуглепрому підкреслив, що невизначеність, що зберігається, з керівництвом фонду держмайна може заблокувати приватизаційні плани кабінету міністрів.

До реформування в сферу управління Мінвуглепрому входило більше 600 підприємств, головним чином збиткових. Але за останні 5-7 років частина шахт була продана в приватні руки, а на базі холдингових компаній і виробничих об\'єднань були створені два десятки держпідприємств, уточнює ІТАР-ТАРС.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+