12+
27 февраля
...
прогноз на 5 дней
2 oC небольшой дождь
доллар евро рубль РФ

Який біль, який біль.. Химик-Лисичанскуголь - 12:0

20.06.2008 11:00
4151
0
Автор

Який біль, який біль.. Химик-Лисичанскуголь - 12:0

Відбулися матчі восьмого туру чемпіонату Луганщини по футболу. Північнодонецький "Хімік" приймав у себе команду "Шахтер-Лисичанскуголь" з Привілля. Про це повідомляє прес-служба ЗАТ "Свеверодонецкое об\'єднання АЗОТ".

Цього дня наші гравці були, що називається, по-футбольному негостинні. "Боротьби на полі практично не було", "Перевага северодончан була таким, що пригнічує" - цими фразами лише приблизно можна описати характер матчу. Рахунок - 12:0 на користь "Хіміка".

Самим "забивним" гравцем дня став Дмитро Невенченко, на рахунку якого 5 м\'ячів у ворота команди з Привілля. Така результативність дозволила Дмитру упевнено очолити список бомбардирів першості області.

Крім того, хет-триком в матчі відзначився Вадим Сосюра. І по одному голу забили Сергій Волик, Олександр Морев, Сергій Белоус і Всеволод Семенов.

Отримавши більш ніж переконливу домашню перемогу, північнодонецький "Хімік" вийшов на першу строчку в турнірній таблиці чемпіонату області. Закріпити цей результат наші футболісти спробують 21 червня в грі з футбольним клубом "Лисичанськ". Ну, а 28 червня "Хімік" прийматиме на своєму полі команду з Рубежу.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+