12+
07 марта
...
прогноз на 5 дней
-4 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ

"Beeline" розширюється в Луганській області

20.06.2008 13:00
4418
0
Автор

"Beeline" розширюється в Луганській області

На початку червня оператор мобільного зв\'язку "Beeline" повідомив про значне розширення мережі покриття і поліпшення якості зв\'язку в усіх областях України. За інформацією оператора, загальна кількість базових станцій мережі "Beeline" в Україні перевищила 2500. Завдяки використанню компанією новітніх технічних рішень світових постачальників устаткування, "Beeline" забезпечує якісне охоплення мобільним зв\'язком 90% населеної території нашої країни, використовуючи раціональну кількість базових станцій.

Як повідомили в компанії, Луганська область - одна з пріоритетних з точки зору розширення покриття мобільного зв\'язку. Днями нове устаткування "Beeline" встановлене в містах Луганськ, Антрацит, Молодогвардейск, Лисичанськ, Алчевск, Ровеньки і селищі Широкий.

Найближчим часом буде розширено покриття в Донецькій області. З дня на день тут очікується включення базових станцій мобільного зв\'язку в селищах Ялта і Старобешево.

Як розповів комерційний директор філії "Beeline" в Донецькій області Едуард Егоров : "Ми побудували сучасну мережу мобільного зв\'язку, яка має високі технічні можливості. Унікальні програмні рішення, використовувані в мережі "Beeline", дають нам можливість надавати абонентам більше переваг від використання послуг зв\'язку. Зокрема, завдяки значному запасу місткості мережі ми змогли випустити новий тариф "Максимальний", який дає можливість без обмежень дзвонити на телефони будь-яких операторів в Україні. Абонент Beeline протягом доби може 16 годин говорити по мобільному телефону, залишаючи 8 годин для інших справ і відпочинку. І це всього за 5,95 гривен в день".

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+