12+
09 августа
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

"Beeline" розширюється в Луганській області

20.06.2008, 13:00
4509
0
Автор

"Beeline" розширюється в Луганській області

На початку червня оператор мобільного зв\'язку "Beeline" повідомив про значне розширення мережі покриття і поліпшення якості зв\'язку в усіх областях України. За інформацією оператора, загальна кількість базових станцій мережі "Beeline" в Україні перевищила 2500. Завдяки використанню компанією новітніх технічних рішень світових постачальників устаткування, "Beeline" забезпечує якісне охоплення мобільним зв\'язком 90% населеної території нашої країни, використовуючи раціональну кількість базових станцій.

Як повідомили в компанії, Луганська область - одна з пріоритетних з точки зору розширення покриття мобільного зв\'язку. Днями нове устаткування "Beeline" встановлене в містах Луганськ, Антрацит, Молодогвардейск, Лисичанськ, Алчевск, Ровеньки і селищі Широкий.

Найближчим часом буде розширено покриття в Донецькій області. З дня на день тут очікується включення базових станцій мобільного зв\'язку в селищах Ялта і Старобешево.

Як розповів комерційний директор філії "Beeline" в Донецькій області Едуард Егоров : "Ми побудували сучасну мережу мобільного зв\'язку, яка має високі технічні можливості. Унікальні програмні рішення, використовувані в мережі "Beeline", дають нам можливість надавати абонентам більше переваг від використання послуг зв\'язку. Зокрема, завдяки значному запасу місткості мережі ми змогли випустити новий тариф "Максимальний", який дає можливість без обмежень дзвонити на телефони будь-яких операторів в Україні. Абонент Beeline протягом доби може 16 годин говорити по мобільному телефону, залишаючи 8 годин для інших справ і відпочинку. І це всього за 5,95 гривен в день".

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+