12+
19 июня
...
прогноз на 5 дней
21 oC небольшая облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Обраний новий голова Лисичанської міської організації Партії регіонів

19.06.2008 11:00
4424
0
Автор

Обраний новий голова Лисичанської міської організації Партії регіонів

11 червня в Центрі позашкільної роботи з школярами і молоддю відбулася організаційно-виборна конференція Лисичанської міської організації Партії регіонів. У її роботі взяли участь голова Луганської обласної організації Партії регіонів, народний депутат України А. С. Ефремов, депутат Луганської облради В. И. Лобач і інші почесні гості.

Всього на конференцію прибуло більше 150 делегатів. На порядку денному стояли чотири питання. Вони торкалися обрання голови міської організації Партії регіонів, делегатів на ХVI обласну конференцію, підтвердженні повноважень кількісного складу ради партії, а також про завдання Лисичанської міської організації Партії регіонів по виконанню рішення ХХI з\'їзду ПР.

На початку конференції А. Ефремов вручив партійні квитки новим членам Партії регіонів. За традицією активісти партійної організації були відмічені грамотами і листами подяк обласної організації Партії регіонів.

По першому і другому питанням виступив секретар Лисичанської міської ради, член ради міської організації Партії регіонів К. А. Гатилов.

- Як ви знаєте, на XI з\'їзді Партії регіонів було вирішено в травні-червні провести звітно-виборні збори і конференції первинних організацій партії, на яких слід обговорити шляхи виконання рішення з\'їзду і привести структуру керівних органів партії у відповідність, - відмітив він. -. Також було вирішено обирати керівний склад партії не на два роки, як це було раніше, а на чотири. Нагадаю, наша організація провела звітно-виборні збори 23 листопада 2007 року, на якому обрала голову міської організації і її раду. Мене обрали головою, але сталися зміни. Згідно із законом, секретар міської ради не може одночасно обіймати і посаду голови парторганізації. Тому було вирішено затвердити Володимира Семеновича Марченко таким, що виконує обов\'язки голови міської організації Партії регіонів. Зараз я пропоную підтвердити повноваження голови міської організації Партії регіонів і склад міської ради партії.

Делегати одноголосно обрали головою міської організації Партії регіонів В. С. Марченко і підтвердили кількісний склад ради міської партійної організації у складі 17 чоловік. Також було обрано 11 делегатів на майбутню обласну конференцію, яка відбудеться в липня в Луганську.

Учасники конференція обговорили і основні напрями подальшого розвитку організації, намітили завдання на найближче майбутнє.

Підвів підсумки А. С. Ефремов, охарактеризувавши політичну і соціально-економічну ситуацію в країні. Він також відповів на питання присутніх. В основному, лисичане цікавилися проведенням Евро- 2012, результатами незалежного тестування. А також звернули увагу депутата на стан міських доріг, проблеми з водопостачанням, освітленням вулиць і інші моменти.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+