12+
10 июня
...
прогноз на 5 дней
19 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Альтернатива для батьків - радість для дітей!

19.06.2008, 14:00
4325
0
Автор

Альтернатива для батьків - радість для дітей!

Період шкільних літніх канікул для більшості батьків стає дилемою: "Куди подіти дитину"? Як вихід для деяких працюючих пап і мам - бабусі і дідусі. А ще - бази відпочинку для дітей, всілякі табори. Як правило, там обіцяють відмінний відпочинок і оздоровити ваше чадо. Але ось вартість путівки може вилитися в пристойну суму.

1 червня, в Міжнародний день захисту, дітей свою роботу почали 24 пришкільних таборів м. Лисичанська. У суботу вони розкрили двері для хлоп\'ят з багатодітних сімей, що знаходяться на диспансерному обліку і інших дітей бюджетних категорій.

Ознайомившись з роботою трьох пришкільних таборів ("Гармонія" (школа № 13), "Веселка" (школа № 12) і "Веселка" (школа № 30)), в кожному я відмітила ідентичні риси: однаковий режим, що починається в 8.00 оздоровчою зарядкою, сніданок, обід, загоновий захід. Кожен з них розмістив у себе два загони - молодшої і старшої групи - по 25 чоловік.

Але при такій загальній схожості, звичайно, є і відмінності. У таборі на базі школи № 13 хлопці порадували злагодженими загоновими піснями, спільно випущеними барвистими стінгазетами, що відрепетирували. У школі № 12 мені пощастило бути присутнім на спортивних стартах "радужат". Дітворі ж з табору на базі школи № 30 позаздрила їх булочкам і тістечкам, майстерно приготованим шкільним кухарем Н. Т. Гасановой.

Ми змогли лише трохи відкрити завісу роботи пришкільних таборів. Стартові кроки першого потоку зроблені. Ще стільки ж хлопців чекає другої зміни. Але охочих оздоровити своїх дітей таким чином значно більше, чим вакантних місць в пришкільних базах. Адже в таборі буде дитина нагодований, доглянутий та ще і захоплений конкурсами і вікторинами. Причому, не лише внутрішньозагоновими - попереду хлопців чекають і міжтабірні змагання. Про них ми вам розповімо в одному з найближчих номерів "НП".

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+