12+
03 февраля
...
прогноз на 5 дней
0 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Школа, ми - твої учні!

19.06.2008, 15:00
4176
0
Автор

Школа, ми - твої учні!

У останніх числах травня в СОШ № 5 пройшло незвичайне свято, приурочене до 50-річчя утворення школи. Тут зустрілися три покоління учнів : нинішні першокласники, випускники 2008 року і ті, хто покинув стіни рідної школи 35 років тому.

З ранку шкільний двір наповнився тріумфуючими голосами. Звучали слова вітань і ностальгічне "а пам\'ятаєш"?. На зустріч з юністю тепер уже дорослі люди, що відбулися, приїхали з Луганська, Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя, Єкатеринбургу, Нового Уренгоя.

На свято були запрошені і викладачі - старійшини школи М. И. Барановский, И. Е. Мовчан, Н. В. Люта, В. М. Лебідь.

Урочиста частина заходу почалася з переклички. Не забули выпускники- 73 і про не так давно минулий ювілей піонерської організації. Адже свого часу усі вони були піонерами. А їх пионервожатым був присутній на зустрічі В. А. Дрыжаков.

Колишніх випускників школи концертною програмою вітали нинішні школярі. Виголошуючи промову, директор школи Е. А. Іванова подякувала колишніх випускників за те, що вони захотіли повернутися в рідні пенати, за увагу і подарунки школі.

Продзвенів останній дзвінок. Свято наближалося до завершення, але на цьому зустріч не закінчилася. Далі усіх чекав відпочинок в таборі "Схід" - з конкурсами, спортивними змаганнями, живою музикою і справжнім піонерським вогнищем.

Однокласники із задоволенням згадували шкільні роки, товаришів, тих, хто хотів би знаходитися в їх крузі, але цьому перешкодили життєві обставини. Серед таких виявився і Віктор Любинецкий, нині успішний бізнесмен, який не зміг приїхати на зустріч, але надав спонсорську допомогу однокласникам, щоб зустріч пройшла на належному рівні.

Свято спогадів з невеликою тінню смутку припало усім до душі. І прощаючись, шкільні друзі дякували організаторам урочистості : О. Шестакову, В. Петрова, В. Скакуна за даровану радість зустрічі з дитинством і мріяли про нову, яка напевно відбудеться.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+