12+
13 апреля
...
прогноз на 5 дней
12 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Monobank [CPS, API] UA

Последние отзывы

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Школа, ми - твої учні!

19.06.2008 15:00
4065
0
Автор

Школа, ми - твої учні!

У останніх числах травня в СОШ № 5 пройшло незвичайне свято, приурочене до 50-річчя утворення школи. Тут зустрілися три покоління учнів : нинішні першокласники, випускники 2008 року і ті, хто покинув стіни рідної школи 35 років тому.

З ранку шкільний двір наповнився тріумфуючими голосами. Звучали слова вітань і ностальгічне "а пам\'ятаєш"?. На зустріч з юністю тепер уже дорослі люди, що відбулися, приїхали з Луганська, Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя, Єкатеринбургу, Нового Уренгоя.

На свято були запрошені і викладачі - старійшини школи М. И. Барановский, И. Е. Мовчан, Н. В. Люта, В. М. Лебідь.

Урочиста частина заходу почалася з переклички. Не забули выпускники- 73 і про не так давно минулий ювілей піонерської організації. Адже свого часу усі вони були піонерами. А їх пионервожатым був присутній на зустрічі В. А. Дрыжаков.

Колишніх випускників школи концертною програмою вітали нинішні школярі. Виголошуючи промову, директор школи Е. А. Іванова подякувала колишніх випускників за те, що вони захотіли повернутися в рідні пенати, за увагу і подарунки школі.

Продзвенів останній дзвінок. Свято наближалося до завершення, але на цьому зустріч не закінчилася. Далі усіх чекав відпочинок в таборі "Схід" - з конкурсами, спортивними змаганнями, живою музикою і справжнім піонерським вогнищем.

Однокласники із задоволенням згадували шкільні роки, товаришів, тих, хто хотів би знаходитися в їх крузі, але цьому перешкодили життєві обставини. Серед таких виявився і Віктор Любинецкий, нині успішний бізнесмен, який не зміг приїхати на зустріч, але надав спонсорську допомогу однокласникам, щоб зустріч пройшла на належному рівні.

Свято спогадів з невеликою тінню смутку припало усім до душі. І прощаючись, шкільні друзі дякували організаторам урочистості : О. Шестакову, В. Петрова, В. Скакуна за даровану радість зустрічі з дитинством і мріяли про нову, яка напевно відбудеться.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+