12+
23 сентября
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

СКУТЕР - ПІДВИЩЕНЕ ДЖЕРЕЛО НЕБЕЗПЕКИ

17.06.2008, 14:00
4257
0
Автор

СКУТЕР - ПІДВИЩЕНЕ ДЖЕРЕЛО НЕБЕЗПЕКИ

З кожним днем на дорогах України зростає кількість учасників дорожнього руху, що пересуваються на скутерах і мопедах (транспортних засобах, у яких об\'єм двигуна менш 50см3).

Сумна статистика аварійності говорить сама за себе. Нині в Лисичанську збільшилася кількість дорожньо-транспортних подій, пов\'язаних за участю скутерів. Так, за станом на 10.06.2008 р. сталося сім ДТП. П\'ять чоловік отримали тілесні ушкодження різної міри тяжкості. За аналогічний період 2007 року за участю скутерів сталися два ДТП, в яких, на щастя, ніхто не постраждав. Це говорить про те, що у зв\'язку із зростанням кількості скутерів зростає і аварійність на дорогах нашого міста.

Про скутер мріє кожен підліток. Цьому сприяє і те, що в роздрібному продажі придбати цей вид транспорту не складає особливої трудності, і те, що на скутера, у яких об\'єм двигуна до 50см3 згідно із законодавством України не вимагаються водійське посвідчення і реєстраційні документи. Але часто підлітки не знають Правил дорожнього руху, і потрапляючи в ДТП, стають їх винуватцями. А це ще один головний біль їх батьків.

У Верховній Раді України запропонували на розгляд проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України відносно забезпечення безпеки дорожнього руху України", що передбачає врегулювання руху скутерів на дорогах країни. Планується, що усі транспортні засоби, у яких об\'єм двигуна складає менш 50см3, реєструватимуть на загальних підставах, а їх власники складатимуть іспити, щоб дістати можливість управляти скутерами. У документі, що дозволяє водити скутер, також вказуватимуть категорію водійських прав - А1, які можна буде отримати тільки по досягненню 16 років.

На жаль, ці зміни залишаються тільки на словах, а скутера прирівнюються до звичайних велосипедів.

Р. Абзалов, начальник ОГАИ м. Лисичанська

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+