12+
02 марта
...
прогноз на 5 дней
1 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

У. Демина і А. Базоокий стали переможцями конкурсу "Голуб надії"

16.06.2008 15:00
4244
0
Автор

У. Демина і А. Базоокий стали переможцями конкурсу "Голуб надії"

Учні шкіл № 4 Ульяна Демина і № 7 Олександр Базоокий у своїх номінаціях стали переможцями міського етапу обласного конкурсу "Голуб надії", який проходив серед дітей з обмеженими фізичними можливостями. Хлопці представили на конкурс різні малюнки і вироби, виготовлені своїми руками.

Другі місця в конкурсі зайняли Валерій Плиско (школа № 26), Максим Дукин (школа № 5), Ганна Гриценюк (школа № 7) і Ганна Антоненко (школа № 6). Третіми були Вікторія Козиний (школа № 8), Андрій Аксенов (школа № 13), Алина Русак (школа № 13), Дмитро Горячев (школа № 26) і Вікторія Валюшина (школа № 32).

У. Демина і А. Базоокий взяли участь у фіналі конкурсу, який проходив в Луганську і сталі його призерами. Так, на обласному етапі Олександр вийшов на друге, а Ульяна - на третє. Всього в обласному конкурсі взяли участь 68 дітей у віці від шести до 18 років з 22 міст і районів області. Вони представили на конкурс 90 робіт. А призерами стали 15 дітей з Луганська, Брянки, Алчевска, Червоного Променя, Лисичанська, Ровеньков, Рубежу, Троицкого, Попаснянского і Новопсковского районів.

Нині роботи експонуються у відділі мистецтв Луганської обласної бібліотеки для дітей. Організатори конкурсу дякують за допомогу заступникові міського голови Лисичанська А. М. Швидкого.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+