12+
08 июня
...
прогноз на 5 дней
23 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Ліцей спрацював на "відмінно"

16.06.2008, 16:00
4317
0
Автор

Ліцей спрацював на "відмінно"

3 червня актовий зал Лисичанського багатопрофільного ліцею заповнили батьки учнів. Цього дня директор цього учбового закладу Э. И. Щеглаков звітував про учбово-виховну, методичну, економічну і фінансову діяльність ліцею. Така вимога введена в 2005 році Міністерством освіти і науки України.

Вислухавши доповідь Едуарда Івановича, батьки шляхом таємного голосування абсолютною більшістю голосів (був всього один бюлетень з відміткою навпроти графи "добре") дали найвищу оцінку роботі ліцею. І є за що. За підсумками четвертої виставки-презентації "Освіта України" він нагороджений Дипломом Міносвіти і науки України і Академії педагогічних наук - за розробку і впровадження в учбово-виховний процес інноваційних освітніх технологій. Це вже шостий диплом такого рівня, отриманий за останні чотири роки. У 2007 році 92 відсотки випускників ліцею поступили у внз. З 1 вересня 2007 року відкритий ще один профіль - інформаційно-технологічний.

Ліцеїсти показують традиційно добрі результати за підсумками міських, обласних і всеукраїнських олімпіад і конкурсів наукових робіт, а також в спорті.

Плідно працює науково-дослідна лабораторія історії і граждановедения під керівництвом А. Г. Попова. Цього року багато юних дослідників історії рідного краю привезли з Києва символіку переможців і призерів відповідних наукових конкурсів, а двоє десятикласників навіть було запрошено в посольство Угорщини в Україні як переможці вікторини, проведеної Європейським клубом.

Це лише мала частина того величезного переліку перемог і досягнень, які увійшли до літопису ліцею за минулий навчальний рік. Попереду у його учнів - закінчення іспитів, веселі літні канікули і - новий, не менш цікавий і насичений навчальний рік.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+