12+
25 сентября
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

"Ситуація склалася непроста, але вихід є".

13.06.2008, 11:00
4548
0
Автор

"Ситуація склалася непроста, але вихід є".

Непростий час переживають багато комунальних підприємств міста через знос мереж, боргів, неплатежів, зростання цін. Як з усіма цими проблемами справляється (при цьому виживаючи і надаючи послуги населенню) ЛКСП "Лисичанскводоканал", розповів в бесіді з кореспондентом "НП" заступник директора підприємства О. Б. Мамедов.

- Олег Борисович, а як сьогодні йдуть справи в ЛКСП "Лисичанскводоканал"?

- Можна сказати, що для нашого комунального підприємства наступили не кращі часи. А якщо бути точніше, то у водоканалі склалася напружена ситуація. Причиною тому послужили декілька чинників. По-перше, у зв\'язку із зростанням цін на енергоносії, ремонтно-эксплутационные, ГСМ і інші матеріали підприємство у декілька разів збільшило свої витрати. Приміром, якщо ми полтора-два роки тому за такий же об\'єм спожитої електроенергії (щомісячно близько 3 млн. КВт в годину) платили 750-800 тисяч гривен, то сьогодні ця цифра складає 1 мільйон 320 тисяч гривен. При цьому тарифи для першої групи, тобто для населення, не міняються з вересня 2006 року. Для другої і третьої групи в квітні поточного року оплата була підвищена в середньому на 33%. Здавалося б, це вихід з що склалося ситуації.. Але процедура, яку необхідно дотримувати при підвищенні тарифів, тривала, і займає вона більше напівроку, а ціна на електроенергію росте щомісячно (новий тариф розраховувався, виходячи з вартості електроенергії за вересень минулого року). Тому від добавки, яку ми чекали отримати, практично нічого не залишилося. Природно, із-за швидкого зростання цін і повільної зміни тарифів економічний стан підприємства погіршується. По-друге, за минулий рік збитки ЛКСП склали близько 9 мільйонів гривен. По-третє, росте доля непродуктивних витрат, погіршується фізичний стан устаткування, водопровідних мереж. На даний момент середній загальний знос основних засобів складає 68%. У такому ж точно стані знаходяться і водопровідні мережі. На деяких вулицях знос трубопроводів досягає 88%! Тому і доводиться їздити по кілька разів на один і той же порив. Жителі нам докоряють, мовляв, невже не можна відразу усунути порив? Можна, якщо не ставити "латки", а замінити відразу кілометр труби. Тоді б ми на цю вулицю не приїжджали довго. Так і виходить: доки гнилу ділянку не заміниш, пориви траплятимуться дуже часто. Порядок формування тарифів не вміщує в себе такий стан водоканалу і взагалі комунального господарства. Тому лише за рахунок підвищення вартості послуги справи не поліпшити.

- Тобто проблеми залишаються колишніми - пориви і нестача води?.

- Влітку в добу ми витрачаємо електроенергії на 50 тисяч гривен це у півтора рази більше, ніж взимку. Максимально працюють свердловини, потужні насоси. З початком сезону поливів, на деякі вулиці приватного сектора вода взагалі не поступає. У дев\'ятиповерхових будинках із-за нестачі води страждають жителі верхніх поверхів.

Сьогодні ми подаємо воду за графіком. Він практично не змінений, але трапляються зриви.

Щоб поліпшити ситуацію з подачею води, треба до наших 37 свердловинам ввести в роботу ще декілька. Але для цього потрібне дороге устаткування, якого у нас немає. Приміром, раніше на Вороновском водозаборі працювало 13 свердловин. Але у кінці 90-х за одну ніч він був розікрадений. Нас втратило 15 кілометрів лінії електропередач і трансформаторів. Так був занапащений Вороновский водозабір. Ми насилу відновили частину електропостачання. Сьогодні там працює всього три свердловини.

- чи Платять лисичане за воду і наскільки існуючі тарифи відповідають собівартості послуги, що надається?

- Якщо говорити про оплату послуг населенням і підприємствами, то на тлі загальнодержавних проблем ми виглядаємо непогано. З початку поточного року плата за 4 місяці склала 98%. У травні ж платежі виявилися трохи гірше.

Сьогодні собівартість послуги складає більше 3 гривен. У Лисичанську ж населення платить за воду 1 гривню 19 копійок. Витрати з першої групи ми частково переносимо на другу і третю.

- Щоб врятувати комуналку у вищих кабінетах влади створюють безліч програм по реформуванню, енергозбереженню. Чи допомагають вони у вашій роботі?

- Так, програми створюються, часто обговорюються, але розмовами вони і закінчуються. Для того, щоб такі програми працювали, потрібне ще і фінансування. Три роки тому ми проводили заходи щодо енергозбереження, які не вимагали великих вкладень. У результаті скоротилася витрата електроенергії на 700-800 тисяч КВт в годину в місяць. Щоб сьогодні значно скоротити витрату електроенергії, потрібне серйозне фінансування. Минулого року водоканалу були виділені кошти на заміну 1200 метрів трубопроводу на Белогоровском водоводі. Ми їх освоїли, але з величезними потугами і витратами, які виникли при проведенні тендеру. Протяжність цього водовода - 18 кілометрів. Сьогодні він вимагає термінової заміни.

- Комунальні підприємства заборонено здавати в оренду, а інвестор "Лисичанскводоканал" обходить стороною. Який вихід з ситуації, що склалася?

- В 1999 році в Україні був ухвалений Закон "Про концесії", що означає передачу державного або комунального майна в управління іншій юридичній особі без зміни форми власності, але на тривалий термін. Вона проходить в два етапи: спочатку гроші вкладаються в поліпшення виробництва і якості послуг, а потім концесіонер отримує прибуток і повертає витрачені засоби.

Рано чи пізно приватний капітал, який вже є в таких важливих сферах, як електропостачання, нафтопереробка, транспортування газу і так далі, прийде і в комунальну сферу. Не дивлячись на те, що від комуналки немає швидкої віддачі, таке господарство - самий вічний бізнес. Адже доки житиме людина, йому будуть потрібні вода, тепло і житло.

- На недавній сесії міської ради була затверджена міська комісія з організації і проведення конкурсу на надання цілісного майнового комплексу ЛКСП "Лисичанскводоканал" в концесію. Прокоментуйте це рішення.


- Депутати розглядали це питання на трьох комісіях міськради і прийняли рішення затвердити комісію, яка повинна буде у встановлений термін розробити конкурсну документацію і оголосити конкурс.

Ясне одне: гірше вже не буде. Не можна і точно сказати, наскільки буде краще і який концесіонер прийде. Це вже завдання комісії, до складу якої увійшли фахівці своєї справи, що пропрацювали в комуналці, депутати міськради. Їх завдання - відповідно до Закону "Про концесію" виробити умови конкурсу або конкурсні вимоги, тобто те, що ми хочемо від концесіонера, і надати усі об\'єктивні дані.


Зовсім нещодавно в концесію була передана компанія "Лугансквода", в яка забезпечує водопостачанням практично 70% території області. Але доки рано робити які-небудь висновки.

Варто відмітити, що віддача комунального підприємства в концесію теж не безкоштовна. Усі процедури записані в Законі "Про концесію».

- Немає побоювань, що концесіонер скоротити штат і лисичане залишаться без роботи?


- Неможливо скоротити чисельність, не поліпшивши виробництво. Тому, на мій погляд, цього не варто побоюватися.

- Спасибі за бесіду.

Олена СЕРГЕЕВА.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+