12+
06 марта
...
доллар евро рубль РФ

Танцює "Барвінок"!

13.06.2008 12:00
4582
0
Автор

Танцює "Барвінок"!

У 2003 році хореографічному колективу "Барвінок" було присвоєно звання "Зразковий". Відтоді пройшло п\'ять років, і ансамбль дитячої школи мистецтв № 1 значно примножив свої успіхи. І велика заслуга в цьому - викладача класу хореографії В. А. Самбуровой.

Працювати в дитячу школу мистецтв Валентину Анатоліївну запросили в 1997 році. У той час клас хореографії налічував всього 16 чоловік. Після приходу нового викладача усе різко змінилося. До неї потягнулися діти, і на сьогодні на хореографічному відділенні займається 94 учні. А усе тому, що талановитий педагог змогла прищепити дітям любов до танцю і творчості. Із слів Валентини Анатоліївни, найвідповідальнішим моментом в її роботі вона рахує уміння розташувати дитину до себе, навчити його вірити у свої сили і в те, що усіх їх чекає успіх. А для цього треба - добре потрудитися.

І ось результат: в 2006 році хореографічний колектив "Барвінок" підтвердив звання "Зразковий колектив". Про його успіхи свідчать численні нагороди, призи і грамоти, а головне визнання глядачів.

Розповідаючи про досягнення своїх вихованців, Валентина Анатоліївну не могла не відмітити турботу батьків, увагу спонсорів. Завдяки їх допомозі перетворився танцювальний зал, а у діточок тепер є чудові костюми.

"Барвінок" встиг відрізнитися вже і цього року, зайнявши перше місце в обласному конкурсі хореографічних колективів за виконання танцю "Де водяться чарівники".

Танцювальний колектив - активний учасник культурного життя міста. Його художні номери є прикрасою усіх міських концертів, присвячених пам\'ятним датам країни і міста.

Успіхів тобі, "Барвінок"!

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+