12+
25 марта
...
прогноз на 5 дней
12 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Дайте життя книжці!

13.06.2008, 11:00
4621
0
Автор

Дайте життя книжці!

 

У книзі широко представлена людина праці. Це шофер-далекобійник Борис Ясенев, кращий токар міста Микола Підгірний, будівельник Микола Тремполец, кріпильник Юрій Жиленков, бригадири-вугільники Яків Москаленко, Олексій Гонтарев, Микола Безпальчук.

Серед героїв нарисів - керівники виробництв : Василь Мисюра, Александра Погорелова, Галина Костенко, Микола Лисюткин, а також директори підприємств : Філіп Капуста, Федір Обливальный, Галина Фабрична, Зинаида Гречишко, екс-мер Лисичанська Володимир Роменский.

У книзі представлені і зовсім негероїчні професії - водій тролейбуса, двірник и. усім нам знайомий вітчизняний чиновник, яких у нас, в Колисці Донбасу, здається, не менше ніж шахтарів. Але спробуй, місто, хоч один день прожити без двірників і чиновників!

Є те, що об\'єднує усіх героїв цієї книги - вони патріоти Батьківщини і рідного міста.

У вересні минулого року керівник нашої міської журналістської організації Валерій Кихтенко направив клопотання міському голові Л. Д. Крысанову з проханням виділити на видання книги 10 тисяч гривен, а в листопаді зачитав на зборах журналістів його письмову відповідь: "Гроші в сумі 10 тисяч на видання книги Т. Сильванович будуть передбачено в проекті бюджету на 2008 рік".

З того дня і почалася напружена робота - моя і друкарні - над створенням книги. Ми поспішали випустити її до дня перемоги, щоб головні герої книги, фронтовики, могли отримати її в подарунок від міста. Це його почесні громадяни: Петро Скороход, з одним ножем що ходив знищувати вогневі точки супротивника, Микола Кислов, десятки разів що пірнав з мотузком в зубах в киплячі від вибухів води Дніпра, щоб витягнути на берег знаряддя, що пішли на дно, Феодосій Богдан, ще малоліткою, перш ніж потрапити на фронт, що воював в партизанському загоні, і інші.

На жаль! Наші зусилля не здобули успіху. Із-за фотоілюстрацій книга виявилася удвічі дорожче, ніж передбачалося, а грошей не знайшлося. Але не дають зневірятися колеги по роботі і друзі по журналістському братерству. Я тільки що з глибокою вдячністю дізналася, що новопутейцы вирішили з власних засобів внести свій внесок до швидкого видання книги.

Постійно дзвонить наш колишній редактор Тетяна Лугова, відмічає кожну творчу удачу: "Ти пишеш серцем". А одного дня запропонувала:

- Може, давай скинемося і випустимо твою книгу вскладчину.

Вона ще не знала, якою буде ціна. Але участь і підтримка чіпають.

Я прошу керівників підприємств взяти участь в частковому фінансуванні видання - відповідна частина накладу буде спрямована в їх розпорядження - книга стане хорошим подарунком тим, хто любить наше місто.

ТОВ "Лисичанська ТПК", МФО 304740, СФ АБ "Укркоммунбанк" г.Северодонецк, розрахунковий рахунок 26003411600, код 20174989.

Багато хто запитує, де можна купити книгу. Поки ніде - вона існує тільки в комп\'ютері. І треба поквапитися з виданням, поки не подорожчав папір. А для цього друкарні потрібні гроші - за півроку роботи вона ще не отримала ні копійки. Замовивши їй книгу "Люди твої, Лисичанськ", ви прискорите її випуск. Книга дорога - 116 гривен за екземпляр. Сплативши гроші, ви отримаєте на руки квитанцію. Адреса друкарні : Ленінградська, 42.

Тетяна СИЛЬВАНОВИЧ

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+