12+
03 февраля
...
прогноз на 5 дней
0 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Щасливої дороги тобі, "Червона шапочка"

02.06.2008, 16:00
4888
0
Автор

Щасливої дороги тобі, "Червона шапочка"

Ранком 23 травня біля дитячого саду "Червона шапочка" панували весела музика і дзвінкий дитячий сміх. Цього дня колектив дитячої установи, батьки і діти, гості, що зібралися, брали участь в урочистому відкритті цієї дитячої установи. Раніше "Червона шапочка" була у власності шахти ним Д. Ф. Мельникова. Потім закрилася, і дитячий гомін не лунав в її стінах багато років.

У міську власність сад був переданий три роки тому. Системи опалювання, водопостачання, каналізації знаходилися на той момент вже в неробочому стані, тому вимагалися істотні фінансові вкладення. Ремонтні роботи були початі в жовтні 2007 року.

Сьогодні дитячий сад перетворився до невпізнання. Коли заходиш всередину будівлі, виникає почуття, що опиняєшся в казковому дитячому палаці щастя, сонця, добра, тепла, і там тебе чекають добрі феї.

Привітав присутніх з урочистою подією перший заступник міського голови А. П. Неведров :

- Сьогодні ми відкриваємо довгождану дошкільну установу, з роботою якого буде вирішений ряд проблем. Упевнений, що місто, в якому відкриваються такі дитячі сади, розвивається по висхідній лінії. Це хороший знак. Звичайно, непросто далася нам сьогоднішня подія. До цього довелося докласти багато зусиль. Була витрачена велика сума коштів з місцевого бюджету. Але завдяки наполегливості, цілеспрямованості міського голови, цей сад запрацював. Величезна вдячність - усім, хто брав участь у відродженні "Червоної шапочки".

- Сьогоднішня подія показує, що, незважаючи на інфляцію, політичну нестабільність, високі ціни, можна досягти певної мети, якщо є бажання і розуміння, - підкреслив секретар міської ради К. А. Гатилов. - Та все ж є людина, яку хотілося б відмітити сказати особливо. Це завідувачка дитячим садом Валентина Михайлівни Пятова. Відверто скажу, "Червоній шапочці" дуже повезло, що є такий керівник. Завдяки Валентині Михайлівні, набралися терпіння батьки, повірили в ідею і акумулювали бажання допомагати.

Цього дня багато добрих слів звучало на адресу меценатів - директорів ТД "Маричка" В. С. Горюнова, ЗАТ "Лисичанскспецстрой" Е. Г. Рубеля, приватних підприємців И. В. Становихина, Т. Н. Харченко, В. Ф. Кащеева, А. П. Сикало, П. В. Кириллова і Р. С. Урсу. Це ті люди, які не залишилися байдужі до долі дитсаду, зробили велику підтримку, а в нагороду отримали веселий, дзвінкий, дитячий сміх.

- Гадаю, що всі разом ми робимо потрібну, добру справу, - відмітив в.о. начальника відділу освіти Лисичанської міської ради В. П. Бардаків. - Сто маленьких лисичан отримали прекрасну будівлю, в якій ним буде по-домашньому тепло і затишно. Хочу подякувати усіх, хто надавав будь-яку напувальну допомогу в ремонтно-відновних роботах по цій установі. Сьогодні пожинаємо хороші плоди спільних зусиль і говоримо: "Щасливої дороги тобі, "Червона шапочка".

Олена СЕРГЕЕВА

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+