12+
08 июня
...
прогноз на 5 дней
23 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Яблуку ніде впасти.

29.05.2008, 16:00
5611
0
Автор

Яблуку ніде впасти.

Стихійна торгівля на вулицях нашого міста - явище буденне. Причому частенько реалізують на стихійних точках продукти живлення, якість яких гарантувати складно. Згідно з постановою Луганської обласної державної адміністрації "Про ліквідацію торгівлі в невстановлених місцях" Лисичанським управлінням з питань торгівлі і побутового обслуговування населення для вирішення цієї проблеми був затверджений графік проведення відповідних заходів. Тепер планові заходи щодо ліквідації стихійної торгівлі проводяться кожне середовище.

Так 22 травня рейдова бригада, до якої увійшли представники,: управління з питань торгівлі і побутового обслуговування населення, відділу по захисту прав споживачів, міліції, проводила цю роботу на центральному міському ринку і в районі магазину "Будівельник".

З боку вул. Свердло торгуючі буквально окуповували прилеглу до ринку територію. А торгуючі розсадою розташувалися прямо на проїжджій частині дороги.

Задовольнити прохання співробітників міліції зайняти місця на території ринку, багато хто відмовився, мотивуючи це тим, що торговельних місць немає.

- Я згодна сплатити ринковий збір, - пояснила немолода жінка, яка продавала багаторічників, - але місця усі орендовані.

Такої ж думки дотримувалися власники наметів, де реалізуються овочі і фрукти. Торгуючи вітамінною продукцією поблизу проїжджої частини, вони анітрохи не заклопотані тим, що продукти харчування можуть бути не безпечні для здоров\'я покупців.

Більше інших виражали своє невдоволення з приводу ліквідації стихійних точок продавці промислової групи товарів. Так приватний підприємець Е. В. Васильева поскаржилася на те, що, маючи на руках патент, вона не може знайти постійне місце на ринку.

Незважаючи на роботу рейдової бригади, "згортати торгівлю" ніхто не поспішав.

- Місць немає, а мені дітей годувати треба, - пояснила одна з жінок циганської національності, - складайте протокол, я краще заплачу штраф за порушення.

Виявили свою думку по цьому факту і купівлі. Багато хто скаржився на тісноту і виразив побажання вивести промислову групу товарів з території колгоспного ринку.

- У вихідні дні на базарі особлива толчия, як мовиться: яблуку ніде впасти. І цю проблему повинна вирішувати міська влада, - висловила свою думку А. В. Галенко.

Прямуємо в кімнату міліції, тут інспектора патрульної служби Д. В. Евсюков і Е. В. Еременко складають на порушників протоколи.

Всього цього дня вони були складені 6.

Усіх організаторів стихійної торгівлі чекає адміністративне покарання у вигляді штрафів.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+