12+
08 декабря
...
прогноз на 5 дней
-5 oC небольшой снег
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Заступником мера Сєвєродонецька став чиновник, якого звинувачували в корупційних діяннях

18.11.2010, 11:00
3513
0
Автор

Заступником мера Сєвєродонецька став чиновник, якого звинувачували в корупційних діяннях

Заступником мера Сєвєродонецька став чиновник, якого звинувачували в корупційних діянняхДуже несподіваним було одне з рішень другої сесії Сєвєродонецької міської ради, що відбулася 18 листопада. За пропозицією міського голови Валентина Казакова його заступником обрана Галина Слупська. Козаков пояснив свій вибір тим, що до обрання Галини Слупської секретарем міськради минулого скликання вона працювала заступником міського голови, а тому, мовляв, рада повинна відновити її на колишній посаді.

За це рішення проголосували 26 депутатів при мінімально необхідній кількості 26.

Галина Слупська була фігурантом декількох гучних справ, які багато сєвєродончан розцінюють, як корупційні. Саме вона була одним з одержувачів квартири в "Дитячому будинку", і вона ж отримала ділянку землі під спорудження котеджу в "Царському селі". Обивателі зв\'язують з нею персонально і деякі інші "грішки", якими прославилася минула влада. Тепер, видно, вона передаватиме свій "багатий" досвід влади нової.

Земельну комісію північнодонецької міської ради очолив депутат-регіонал Ігор Бутков - ще один антигерой газети "Третій сектор". Протягом декількох останніх років Ігор Бутков отримав декілька ділянок землі під будівництво торговельних центрів в самих завидних місцях міста. Наприклад, на місці зелених насаджень навпроти удома по Гвардійському, 40. Причому, ці ділянки він отримував не особисто, а за компанію з першими дочками міста.

Інші сьогоднішні призначення: заступниками міського голови стали Петро Чершишин і Сергій Терешин, управділами - Любов Ефименко. Головами постійних комісій обрані депутати- регіонали Євгеній Халин (бюджетна), Євгеній Рыбальченко (регламентна), Ігор Бутков (земельна), Володимир Корито (ЖКГ), Олександр Бондаренко (охорона здоров\'я), Юрій Кузьминов (гуманітарна), Олександр Мураховський (законності), Анатолій Кобзар (промисловості).

citynews.net.ua

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+