12+
04 марта
...
доллар евро рубль РФ

ТНК-ВР інвестує $210 млн. в Лисичанський НПЗ до 2015 р.

22.11.2010 13:00
3317
0
Автор

ТНК-ВР інвестує $210 млн. в Лисичанський НПЗ до 2015 р.

ТНК-ВР інвестує $210 млн. в Лисичанський НПЗ до 2015 р.Група ТНК-ВР в Україні має намір вкласти $210 млн. в розвиток Лисичанського НПЗ в найближчі п\'ять років за умови створення рівних умов на ринку для усіх його учасників. Про це повідомив голова правління, головний керуючий директор ТОВ "ТНК-ВР Коммерс" Дідьє Казимиро під час презентації змін в структурі управління компанії на Другій міжнародній конференції з питань розвитку українського ринку нафтопродуктів.

Зокрема, $120 млн. компанія має намір інвестувати в підвищення ефективності роботи, що припускає збільшення глибини переробки сировини, зниження технологічних втрат, підвищення гнучкості технологічної схеми, перехід на чотирирічний міжремонтний цикл і зниження собівартості продукції на $10/т. Ще $90 млн. планується направити на підвищення якості продукції Лисичанського НПЗ і вирішення питань екології, зокрема, налагодження випуску палива Евро- 4 і Евро- 5, скорочення викидів, перехід на замкнутий цикл водопостачання, розширення продуктового кошику. В той же час, як відмітив Д. Казимиро, на даний момент Лисичанський НПЗ переробляє близько 5 млн. т. нафти в рік при проектній потужності 24 млн. т. Тобто - завантаження заводу мінімальне.

"Ми хочемо залишитися на ринку з європейським заводом. Але, природно, такі інвестиції можливі лише за умови створення рівних можливостей на ринку для усіх компаній", - сказав Д. Казимиро.

Оilnews

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+