12+
28 сентября
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Лисичанська делегація взяла участь в роботі Луганського міжнародного інвестиційного форуму

25.11.2010, 11:00
3773
0
Автор

Лисичанська делегація взяла участь в роботі Луганського міжнародного інвестиційного форуму

Лисичанська делегація взяла участь в роботі Луганського міжнародного інвестиційного форумуЯк вже неодноразово відзначалося, робота по залученню інвестицій в Лисичанськ, Привілля і Новодружеськ є одним з пріоритетних напрямів діяльності міської влади. Зокрема, про успіхи органів місцевого самоврядування в цій сфері голова Лисичанська Сергій Дунаев розповів під час прес-конференції, яка відбулася 18 листопада 2010 року.

Одним з етапів планомірної роботи по залученню інвестицій стала участь лисичанської делегації в першому Луганському міжнародному інвестиційному форумі, який відбувся 18-19 листопада 2010г. у місті Луганську. До складу делегації увійшли заступник лисичанського міського голови Максим Головнев, начальник управління економіки Лисичанської міської ради Олег Леснов, віце-президент, директор департаменту по взаємодії з органами державної влади компанії "ТНК-ВР Коммерс" Сергій Дорожкин і голова правління ЗАТ "Лисичанський машинобудівний завод" Валерій Сорока.

Стратегічною метою форуму була презентація інвестиційного потенціалу Луганської області, одного з найперспективніших промислових регіонів України. У рамках заходу презентовані найбільші інвестиційні проекти, пройшло обговорення умов і перспектив роботи зацікавлених інвесторів на території регіону.

У форумі взяли участь представники великих зарубіжних і українських промислових підприємств і бізнес-груп, інвестиційних, венчурних і приватних фондів, зарубіжних і українських банків, органів державної влади і місцевого самоврядування, посольств, міжнародних торговельно-економічних місій. Так, форум відвідали Віце-прем\'єр-міністр України Віктор Тихонов, народний депутат, глава фракції Партії регіонів у Верховній Раді України Олександр Ефремов, голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк, голова Луганської обласної ради Валерій Голенко, а також заступники голови Луганської облдержадміністрації Анатолій Репицкий і Едуард Лозовський.

В ході роботи форуму учасники обговорили перспективи розвитку регіону і можливості інвестування в пріоритетні галузі економіки, обговорили програму реформ нового уряду, шляхи співпраці бізнесу і влади в реалізації інвестиційних проектів Луганського регіону, а також обговорили стан справ в реальному секторі економіки в контексті розвитку регіону. Крім того, у рамках форуму відбулися круглі столи за участю інвесторів по 6 галузям економіки: видобуток і переробка корисних копалин, промислові парки, комунальне господарство, сільське господарство, логістика і транспортна інфраструктура, інновація і презентація інвестиційних проектів Луганської області. Презентація інвестиційних проектів і обговорення умов співпраці з інвесторами (переговорів і підписання документів).

Лисичанська делегація взяла участь в роботі Луганського міжнародного інвестиційного форумуГубернатор відмітив, 124 делегації з 17 країн, які були присутні на форумі, дали високу оцінку проведенню форуму з точки зору організаційної роботи. "Найголовніше, що ми зробили - перевели форум на практичну площину. Це підписання меморандумів, протоколів наміру і договорів", - відмітив Володимир Пристюк.

"Вже буквально учора у присутності усіх учасників форуму ми підписали 4 меморандуми і 1 протокол про наміри. Загальна їх сума складає більше 3 млрд. 100 млн. грн. Ця містка цифра, яка може бути відкоригована", - розповів він.

 Так, між Луганською обласною радою, обласною державною адміністрацією, групою компаній "ТНК-ВР" і ТОВ "ТНК-ВР Розвідка і Здобич Україна" був підписаний меморандум, який передбачає розвідку і видобуток природного газу з щільних піщаників в Луганській області. У реалізацію проекту компанія "ТНК-ВР Розвідка і Здобич Україна" (Київ) має намір інвестувати близько 2,5 млрд. гривен.

Крім того, представники ЗАТ "Лисичанський машинобудівний завод" презентували інвестиційний проект реконструкції і впровадження лінії виробництва складних металевих конструкцій. Орієнтовна вартість проекту складає 5 млн. доларів США.

lis.gov.ua

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+