12+
04 марта
...
доллар евро рубль РФ

Нові комп’ютери в подарунок від спонсорів

25.11.2010 13:00
4026
0
Автор

Нові комп’ютери в подарунок від спонсорівНові комп’ютери в подарунок від спонсорів отримала Лисичанська загальноосвітня школа №9
В рамках міської програми комп’ютерізації та інформатизації загальноосвітніх учбових закладів міста вже 10 з 22-х лисичанських шкіл отримали нові комп’ютери. Це стало можливим завдяки взаємодії підприємців міста з міською владою Лисичанська. Завдяки спонсорам ЗОШ №9 нещодавно отримала 9 новеньких комп’ютерів.

Директор школи №9 Світлана Нестерова про такий подарунок дізналася несподівано - під час проведення уроку. Це стало для неї і для всього педагогічного колективу школи справжнім сюрпризом. Відтепер 9-та школа має власний комп’ютерний клас. І вже зовсім скоро школу буде підключено до всесвітньої мережі Інтернет.

Міською владою Лисичанська робиться багато для того, щоб у дітей була можливість освоювати комп’ютерну грамотність, навчатися в умовах сучасних інтернет-технологій, розширювати горизонти знань. До кінця 2010 року планується закрити потребу в комп’ютерах ще у 3-х лисичанських школах. А в 2011 році в інших 9-ти школах міста старі комп’ютери буде замінено на нові.
Ніна Бірючкова

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+