12+
02 декабря
...
прогноз на 5 дней
-2 oC облачно с прояснениями
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Безопасный путь в школу

[email protected] 15.11.2021 17:28
"героическая" полицайщина ! ЭТО ИХ УРОВЕНЬ !...

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Керівництво ВАТ "Лисичанська сода" знову конфліктує з місцевими жителями

30.11.2010 11:27
4228
0
Автор

Керівництво ВАТ "Лисичанська сода" знову конфліктує з місцевими жителями

Керівництво ВАТ "Лисичанська сода" знову конфліктує з місцевими жителямиКерівництво ВАТ "Лисичанська сода" знову конфліктує з територіальною громадою. Дітей позбавляють права відвідувати заводську дошкільну установу - яслі-сад "Теремок".

Генеральний директор заводу Геннадій Галунов повідомив батьків 88 вихованців, що дитячий сад переводиться на самофінансування і беззбиткову виробничо-господарську діяльність. Для батьків це означає збільшення плати : з 1 грудня з них вимагають за дитсад 534 грн. 38 коп в місяць (сьогодні плата складає 150 грн. в місяць).

Батьки в терміновому порядку провели батьківські збори. Вони обговорили Договір на послуги дошкільної освіти, який в односторонньому порядку нав\'язує батькам юридична служба заводу. Пап і мам обурює, що навіть цей документ на заводі склали з помилками. Так, в документі вказано, що завідувачка яслями-садом діє на підставі доручення, виданого 24 грудня 2010 року. А в пункті 8.2.4. автори документу, до частин одягу дітей, серед шарфа і поясу віднесли волосся.

Турбує батьків і той факт, що термін дії договору збігає 31 грудня 2010 року, тобто через місяць. Чи означає це, що з 1 січня за дитсад доведеться платити більше, представники планово-економічного і юридичного відділів не уточнили. Замість цього батьки почули від представників заводу, що якщо 1 грудня дитина прийде без квитанції, сплаченої за новою ціною, його в яслі-сад не пустять.

Генеральний директор підприємства зустріч з людьми традиційно проігнорував. Заступник мера Лисичанська Володимир Марченко заявив, що міська влада готова розглянути питання про прийом "Теремка" в комунальну власність, якщо "Лисичанська сода" візьме пайову участь в ремонті цієї дошкільної установи.

Батьківські збори прийняли рішення поводитися з листами до міського голови Лисичанська, керівництву заводу і в прокуратуру міста для термінового втручання в ситуацію, що склалася навколо дитячого садка.


Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+