12+
01 марта
...
прогноз на 5 дней
2 oC облачно с прояснениями
доллар евро рубль РФ

У Лисичанську виявили 13 схем мінімізації податкових зобов'язань

30.11.2010 10:00
3891
0
Автор

У Лисичанську виявили 13 схем мінімізації податкових зобов\'язань

У Лисичанську виявили 13 схем мінімізації податкових зобов\'язаньЗа словами начальника управління податкового контролю юридичних осіб державної податкової інспекції, що виконує обов\'язки, в м. Лисичанськ Романа Фесенко, з початку року податківці провели 17 планових і 12 позапланових перевірок, за результатами яких до бюджетів усіх рівнів донараховано понад 11 млн. грн. У державну казну вже поступило майже 1,7 млн. грн.

"Сьогодні державний бюджет недоотримує значні засоби за того, - підкреслив Роман Фесенко, - що деякі підприємства користуються різними схемами мінімізації податкових зобов\'язань. Завдяки перевіркам встановлено 13 таких схем. Умовні втрати бюджету від їх використання склали майже 4 млн. грн. ". За словами податківця, боротьба із злочинними схемами у сфері оподаткування вимагає нового підходу до оцінки діяльності суб\' єктів господарювання з вивченням усіх зв\' язків тіньовиків і виявленням замовників послуг. Адже якщо знешкодити лише минимизатора, його клієнти знайдуть іншого виконавця. "Тісна співпраця усіх підрозділів податкової служби і податкової міліції надає можливість не лише ліквідовувати схеми мінімізації і визнавати недійсними засновницькі документи фірм з ознаками фіктивності, але і - відстежувати усі догоди між цими фірмами і суб\' єктами підприємницької діяльності.

Внаслідок такої скоординированної роботи, у тому числі з іншими контролюючими органами, можна отримати бажаний результат - гідне наповнення державного бюджету", - підкреслив Роман Фесенко.

Державна податкова інспекція в м Лисичанську.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+