12+
24 марта
...
прогноз на 5 дней
16 oC облачно с прояснениями
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Літературний бум в бібліотеці Лисичанська

04.12.2010, 11:00
4569
0
Автор

Літературний бум в бібліотеці Лисичанська

Літературний бум в бібліотеці ЛисичанськаУ останнє воскресіння осені, що йде, в центральній бібліотеці Лисичанська відбулася довгождана зустріч талановитих, самобутніх авторів, в чиїх поетичних і прозаїчних рядках відбиваються процеси, що відбуваються в суспільстві, почуття і переживання сучасників.

Члени міського літературного об\'єднання "Витік" зустрічали цього дня творчих людей, поетів з літературних об\'єднань ім. В. Сосюри (м.Дебальцево), "Витік" (пос. Чернухіно Донецької області), "Веселка" (м.Рубіжне) і "Обрій" (м.Северодонецька).

"Друзі! Прекрасний наш союз"! - так, напевно, вигукнув би Олександр Сергійович Пушкін, виявившись в крузі своїх побратимів по перу. Така кількість лицарів слова, що пишуть, не випадково зібралася в літературної гостиної бібліотеці, адже ми проводжаємо той, що йде 2010 рік, рік 300-річного ювілею Лисичанська.

Під час зустрічі звучали не лише вірші, авторські пісні - був оголошений конкурс "Вірш - експромт", присвячений Лисичанську. Поетичні рядки народжувалися за велінням серця:

Сотня километров для поэта –

ну какое расстоянье это?

Если ждет Дебальцево сейчас

поэтическая Мекка – Лисичанск!

Сотня километров для поэта,

что за расстоянье – Боже мой!

Ждем мы лисичан с визитом

к нам в Дебальцево весной.

(Александр Морозов г.Дебальцево)

Разные по профессии, характеру, но всех объединяет любовь к поэзии, молодость души.

«Я в Рубіжному довго живу,

До Рубіжного серцем схилилася,

Та все ж рідним Лисиче назву,

Бо в цім місті колись народилася.

(Антоніна Домніч)

Не залишилися збоку і члени міського літературного об\'єднання "Істок", але перш ніж читати свої твори, фахівець бібліотеки Тетяна Фролова познайомила гостей з успіхами лисичан. У році, що минає, Михайло Лисицький, Володимир Драгомиров, Ганна Солодка, були прийняті в члени Міжнародного Союзу письменницьких співтовариств. Тепер в нашому місті 11 чоловік є членами цього союзу. Анатолій Алексіенко і Валентина Голубицька за свої книги були удостоєні премії ім. В. Сосюры, а Інна Гудковська удостоєна премії ім. В. Даля. Михайло Лисицький нагороджений грамотою Союзу письменників за розвиток літературної діяльності в регіоні, зайняв I місце в міському творчому конкурсі, присвяченому 300-річчю Лисичанська. Побачило світло колективну збірку поезії "Зустрічі і розлучення", роботу над яким очолювала Неллі Рубіж, свої книги видали Ганна Солодка, Валентина Голубицька, Михайло Лисицький, Інна Гудковська, Валентина Комина, Валерій Кихтенко.

Підводячи підсумки літературної діяльності міського літературного об\'єднання "Істок" в ювілейний рік, хотілося б ще раз згадати рядки М. Лисицкого :

«Лисичанск – черный жемчуг Донбасса,

Ты судьбы моей крепкая нить.

Ожерельем Донца триста лет опоясан,

Невозможно тебя разлюбить»

Добігла кінця творча зустріч авторів поетичного слова, але літературний бум на цьому не закінчується. Ми чекаємо появи в бібліотеках нових збірок не лише місцевих поетів, членів міського літературного об\'єднання "Істок", але і поетів, що побували у нас в гостях.

Т.А.Фролова

lis.gov.ua

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+