12+
28 марта
...
прогноз на 5 дней
10 oC небольшой дождь
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

У Лисичанскьку проведена акція "Не дай СНІДУ шанс"!

04.12.2010, 15:00
3569
0
Автор

У Лисичанскьку проведена акція "Не дай СНІДУ шанс"!

У Лисичанскьку проведена акція "Не дай СНІДУ шанс"!В Міжнародний день боротьби зі СНІДОМ, центром соціальних служб для сім\'ї, дітей і молоді спільно з волонтерами Лисичанського медичного училища за підтримки кабінету "Довіри" при центральній міській поліклініці на вулицях міста була проведена міська акція "Не дай СНІДУ шанс"!, в ході якої близько 1000 жителів м. Лисичанска було проінформовано про саме захворювання ВІЛ/СНІД, як відбувається зараження, які його симптоми.

Особливу увагу громадян волонтери звертали на те, що знання про безпечну поведінку, дотримання здорового способу життя, застосування засобів контрацепції, відмова від вживання наркотиків допоможуть зберігти здоров\'я і життя.

В ході заходу жителям міста лунала акцидентна продукція (листівки, буклети) і засоби контрацепції. Крім того, у рамках акції до 03.12.2010г. у кабінеті "Довіри" можна пройти безкоштовне анонімне консультування і тестування на ВІЛ- інфекцію (експрес - тестами, результат за 15 хв.). На базі кабінету можна отримати безкоштовну консультацію психолога і інфекціоніста.

Відрадно, що не залишилися в стороні від проблеми і громадські організації. Так, о 13:00 в ПК ім. В. І Леніна громадська організація "Щаслива батьківщина - міцна країна" (керівник - Сергій Кульчицький) спільно з адміністрацією установи провели захід, приурочений до Міжнародного дня боротьби зі СНІДОМ для молоді, що вчиться. В ході заходу організатори акцентували увагу хлопців на проблемі ВІЛ/СНІД дуже незвичайним чином: окрім традиційної лекції, увазі присутніх представили декілька музичних номерів, присвячених цій проблематиці і навіть показали невелику постановку, що театралізувалася, яка, на думку організаторів, повинна була змусити молодь замислитися про майбутнє.

Директор ЦСССДМ К.А. Остахов

lis.gov.ua

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+