12+
08 марта
...
прогноз на 5 дней
4 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Лисичанськ має таланти!

04.12.2010 13:00
3222
0
Автор

Лисичанськ має таланти!

Лисичанськ має таланти!2 грудня, в Центрі позашкільної роботи з школярами і молоддю (ЦВРШМ) пройшов фінал міського конкурсу "Лисичанськ має талант". Організаторами конкурсу виступили відділ освіти Лисичанської міської ради і ЦВРШМ.

До участі в конкурсі допускалися діти і молодь у віці від 6 до 28 років. Сам конкурс припускав виступ учасників в різних жанрах: хореографія (народна і сучасна), вокал, художнє читання, гра на музичних інструментах, циркова майстерність, фольклор, авторська пісня. Усі учасники ділилися на 3 вікових категорії.

За словами організаторів, головною метою конкурсу вони бачили відкриття нових імен і підтримку талантів серед дітей і молоді, розвиток традиційних жанрів і видів мистецтва і подальший розвиток самостійної художньої творчості в нашому місті.

25 листопада, в ході проведення відбіркового туру строге жюрі у складі Вікторії Буданцевої (заступник директора музичної школи № 2), Олени Куришовой (акомпаніатор ЦВРШМ, керівник гуртка "Сольний спів") і Ірини Касьяновой (хореограф, керівник танцювального колективу "Сюрприз") із понад 30 учасників відібрали 16 кращих, які і взяли участь у фінальній частині конкурсу.

У результаті після бурхливого обговорення жюрі зробило свій вибір. Отже, кращими стали: хореографічний колектив "Барвінок" (кер. В. А. Самбурова), дует саксофоністів В\'ячеслава Леонова і Поліни Филиппової, Алексій Блажко (вокал), Ірина Кобец (викладач школи мистецтв, вокал), Ярослав Ромашов (вокал), Євгеній Ігнатенко (хореографія) і танцювальна група "Трайбл". Саме вони представлятимуть наше місто в обласному конкурсі "Діти - майбутнє України" - 2011.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+