12+
18 сентября
...
прогноз на 5 дней
24 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

В Лисичанську пройшли заходи, присвячені Міжнародному дню інвалідів

04.12.2010 02:00
3544
0
Автор

В Лисичанську пройшли заходи, присвячені Міжнародному дню інвалідів

В Лисичанську пройшли заходи, присвячені Міжнародному дню інвалідівПід такою назвою 3 грудня, в територіальному центрі соціального обслуговування пенсіонерів і самотніх непрацездатних громадян пройшли заходи, присвячені Міжнародному дню інвалідів.

Вшановували присутніх від імені Лисичанської міської ради і його виконавського комітету заступник начальника управління праці і соціального захисту населення Юліана Гасанбекова і директор терцентра Тетяна Даниленко, які побажали запрошеним міцного здоров\'я, уваги і турботи з боку рідних і близьких, і вручили подарункові продуктові набори, підготовлені для них підприємцями міста.

Музичним вітанням для присутніх цього дня став виступ народного інструментального оркестру "Сувенір" (на фото) викладачів Лисичанської дитячої музичної школи №2. А після невеликого концерту працівниками терцентра було організовано чаювання.

Хотілося б відмітити, що вже на перший рік в терцентрі діють виставки робіт Привольскої школи мистецтв і робіт підопічних терцентра, що вчаться, - майстринь вишивки, які завжди піднімають настрій і тішать око.

Також, цього дня, в Лисичанській дитячій музичній школі (ДМШ) № 2 відбувся щорічний концерт для дітей з обмеженими фізичними можливостями шкільного віку, організований Центром соціальних служб для сім\'ї, дітей і молоді міської ради і керівництвом школи. Гостям були представлені музичні номери вихованців ДМШ "№ 2, а після закінчення концертної програми діти отримали подарункові набори від міської влади.

lis.gov.ua

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+