12+
09 июня
...
прогноз на 5 дней
20 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

В Лисичанську пройшли заходи, присвячені Міжнародному дню інвалідів

04.12.2010, 02:00
3634
0
Автор

В Лисичанську пройшли заходи, присвячені Міжнародному дню інвалідів

В Лисичанську пройшли заходи, присвячені Міжнародному дню інвалідівПід такою назвою 3 грудня, в територіальному центрі соціального обслуговування пенсіонерів і самотніх непрацездатних громадян пройшли заходи, присвячені Міжнародному дню інвалідів.

Вшановували присутніх від імені Лисичанської міської ради і його виконавського комітету заступник начальника управління праці і соціального захисту населення Юліана Гасанбекова і директор терцентра Тетяна Даниленко, які побажали запрошеним міцного здоров\'я, уваги і турботи з боку рідних і близьких, і вручили подарункові продуктові набори, підготовлені для них підприємцями міста.

Музичним вітанням для присутніх цього дня став виступ народного інструментального оркестру "Сувенір" (на фото) викладачів Лисичанської дитячої музичної школи №2. А після невеликого концерту працівниками терцентра було організовано чаювання.

Хотілося б відмітити, що вже на перший рік в терцентрі діють виставки робіт Привольскої школи мистецтв і робіт підопічних терцентра, що вчаться, - майстринь вишивки, які завжди піднімають настрій і тішать око.

Також, цього дня, в Лисичанській дитячій музичній школі (ДМШ) № 2 відбувся щорічний концерт для дітей з обмеженими фізичними можливостями шкільного віку, організований Центром соціальних служб для сім\'ї, дітей і молоді міської ради і керівництвом школи. Гостям були представлені музичні номери вихованців ДМШ "№ 2, а після закінчення концертної програми діти отримали подарункові набори від міської влади.

lis.gov.ua

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+