12+
08 июня
...
прогноз на 5 дней
23 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

У Лисичанську було виявлено 682 неоформлених найманих працівника

06.12.2010, 16:00
3645
0
Автор

У Лисичанську було виявлено 682 неоформлених найманих працівника

У Лисичанську було виявлено 682 неоформлених найманих працівникаОдним з головних завдань працівників податкових органів є попередження фактів виплати заробітної плати "в конвертах". Пріоритетність відносно легалізації заробітної плати не викликає сумніву, адже вирішення цієї проблеми є однією із складових реформування реального сектора економіки, підвищення рівня життя і купівельної спроможності населення, проведення пенсійної і соціальної реформ.

Виплата заробітної плати "в конвертах", приховання реальних прибутків, що виплачуються громадянам, не лише негативно впливають на наповнення прибуткової частини бюджету податком з прибутків фізичних осіб, але і збільшують кількість громадян, якою надається податкова соціальна пільга, що також призводить до значних, невмотивованих втрат бюджетів різних рівнів.

Тому сьогодні, одним з основних завдань органів державної податкової служби є виявлення неврахованих і прихованих прибутків, попередження і руйнування схем ухилення суб\'єктами господарювання від оподаткування, виявлення "тіньових грошей", а також організація роботи по дотриманню підприємствами, установами, організаціями і громадянами - підприємцями вимог чинного законодавства при виплаті заробітної плати.

Реалізація цих завдань здійснюється шляхом систематичного заслуховування на засіданнях робочих груп в податковій інспекції керівників підприємств великого і середнього бізнесу, які виплачують заробітну плату працівникам в мінімальних розмірах, проведення індивідуальної і контрольно-перевірочної роботи.

Така спрямованість в роботі приносить свої результати. Тільки з початку поточного року зусиллями фахівців податкової інспекції в м. Лисичанську було виявлено 682 неоформлених найманих працівника, яких згодом керівники офіційно зареєстрували, з них:

57 чоловік - при проведенні документальних перевірок.

625 чоловік - за результатами співбесід.

За результатами перевірок до бюджету донараховано: 200,3 тис.грн. податку з прибутків фізичних осіб і єдиного податку. Робота податківців в цьому напрямі триває. Громадяни повинні зрозуміти: "конверти" не дають можливості соціального захисту в майбутньому, пенсії формуватимуться з легальних нарахувань.

Година Пік

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+