12+
24 марта
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

У Сєвєродонецьку і Лисичанську закрили ігрові зали

09.12.2010, 13:00
3629
0
Автор

У Сєвєродонецьку і Лисичанську закрили ігрові зали

У Сєвєродонецьку і Лисичанську закрили ігрові залиСпівробітниками Управління держслужби боротьби з економічною злочинністю Луганщини постійно проводяться оперативно-профілактичні заходи, спрямовані на виявлення суб\'єктів господарювання, які здійснюють незаконну діяльність у сфері азартних ігор.

У період з 15 листопада по 6 грудня правоохоронці задокументували 34 факти порушення Закону України "Про заборону ігорного бізнесу в Україні" і вилучили 395 одиниць ігорного устаткування.

Так, тільки в обласному центрі було прикрито одинадцять незаконно діючих точок за поданням заборонених азартних послуг, з приміщень яких вивезено 139 ігрових автоматів.

У м. Первомайську співробітники державної служби боротьби з економічною злочинністю виявили чотири зали ігрових автоматів, в яких на повний хід працювали яскраві і заманюючі игроманів своїм мерехтінням ігрові машини. Після закінчення перевірки з ігорних закладів було вивезено 52 ігрові автомати.
"Третє призове" місце по кількості вилученого ігорного устаткування зайняли підприємці і адміністратори міста Алчевська. З трьох закладів для любителів азарту правоохоронці вилучили 47 "одноруких бандитів".

Непогано попрацювали співробітники Управління по боротьбі з економічною злочинністю спільно з колегами з м. Сєвєродонецька. Не дивлячись на те, що в цьому місті оперативні співробітники виявили тільки один ігорний зал, розташований на проспекті Гвардійському, "улов" правоохоронців можна назвати великим. Виявилось, що в цьому залі ігрових автоматів в робочому стані знаходилися 34 одиниці ігорного устаткування, а організувала і контролювала увесь процес 41-річна місцева мешканка. Нині вирішується питання про порушення кримінальної справи по ст. 203 УК України.

Крім того, в ході проведення оперативно-профілактичних заходів в таких містах Луганської області, як Стаханов, Краснодон, Сватово, Лутугіно, Попасна, Лисичанськ, Брянка і п.г.т. Новоайдар співробітники УГСБЭП виявляли незаконно діючі ігорні заклади, документували факти організації і проведення азартних ігор жителями цих населених пунктів і після закінчення перевірки вилучали ігорне устаткування.

Нагадуємо, що робота по боротьбі з ігорним бізнесом на території Луганської області постійно триває. Прислухайтеся до ради правоохоронців і не ризикуйте організовувати роботу ігорних закладів, інакше рано чи пізно доведеться відповідати за протиправні дії.

Відділ зв\'язків з громадськістю
УМВДУ в Луганській області

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+