12+
29 июля
...
прогноз на 5 дней
32 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

У Сєвєродонецьку і Лисичанську закрили ігрові зали

09.12.2010 13:00
3561
0
Автор

У Сєвєродонецьку і Лисичанську закрили ігрові зали

У Сєвєродонецьку і Лисичанську закрили ігрові залиСпівробітниками Управління держслужби боротьби з економічною злочинністю Луганщини постійно проводяться оперативно-профілактичні заходи, спрямовані на виявлення суб\'єктів господарювання, які здійснюють незаконну діяльність у сфері азартних ігор.

У період з 15 листопада по 6 грудня правоохоронці задокументували 34 факти порушення Закону України "Про заборону ігорного бізнесу в Україні" і вилучили 395 одиниць ігорного устаткування.

Так, тільки в обласному центрі було прикрито одинадцять незаконно діючих точок за поданням заборонених азартних послуг, з приміщень яких вивезено 139 ігрових автоматів.

У м. Первомайську співробітники державної служби боротьби з економічною злочинністю виявили чотири зали ігрових автоматів, в яких на повний хід працювали яскраві і заманюючі игроманів своїм мерехтінням ігрові машини. Після закінчення перевірки з ігорних закладів було вивезено 52 ігрові автомати.
"Третє призове" місце по кількості вилученого ігорного устаткування зайняли підприємці і адміністратори міста Алчевська. З трьох закладів для любителів азарту правоохоронці вилучили 47 "одноруких бандитів".

Непогано попрацювали співробітники Управління по боротьбі з економічною злочинністю спільно з колегами з м. Сєвєродонецька. Не дивлячись на те, що в цьому місті оперативні співробітники виявили тільки один ігорний зал, розташований на проспекті Гвардійському, "улов" правоохоронців можна назвати великим. Виявилось, що в цьому залі ігрових автоматів в робочому стані знаходилися 34 одиниці ігорного устаткування, а організувала і контролювала увесь процес 41-річна місцева мешканка. Нині вирішується питання про порушення кримінальної справи по ст. 203 УК України.

Крім того, в ході проведення оперативно-профілактичних заходів в таких містах Луганської області, як Стаханов, Краснодон, Сватово, Лутугіно, Попасна, Лисичанськ, Брянка і п.г.т. Новоайдар співробітники УГСБЭП виявляли незаконно діючі ігорні заклади, документували факти організації і проведення азартних ігор жителями цих населених пунктів і після закінчення перевірки вилучали ігорне устаткування.

Нагадуємо, що робота по боротьбі з ігорним бізнесом на території Луганської області постійно триває. Прислухайтеся до ради правоохоронців і не ризикуйте організовувати роботу ігорних закладів, інакше рано чи пізно доведеться відповідати за протиправні дії.

Відділ зв\'язків з громадськістю
УМВДУ в Луганській області

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+