12+
24 октября
...
прогноз на 5 дней
10 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Лисичанськ зміцнює культурні, освітні, наукові і ділові зв'язки з Росією

10.12.2010 11:00
3342
0
Автор

Лисичанськ зміцнює культурні, освітні, наукові і ділові зв\'язки з Росією

Лисичанськ зміцнює культурні, освітні, наукові і ділові зв\'язки з РосієюУпродовж 2010 року в центральній бібліотеці Лисичанська тривала робота, спрямована на формування позитивного міжнародного іміджу Луганської області.

Тісний зв\'язок працівники бібліотеки підтримують з громадською організацією "Російський Союз Донбасу в Луганській області", головою якої є А.I. Акентьев. За рекомендацією фахівців бібліотеки і через Россотрудничество МЗС Російської Федерації Лисичанська, майстер декоративно-прикладного мистецтва Лариса Вікторівна Лавренцова, з 21 по 26 листопада побувала на майстер-класах і курсах підвищення кваліфікації в Санкт-Петербурзі.

Постановою Уряду Санкт-Петербургу була прийнята Програма, яка спрямована на розвиток і зміцнення культурних, освітніх, наукових і ділових зв\'язків з Росією, на зміцнення ролі російської мови як умови діалогу і взаєморозуміння.

До помітних культурних подій належить перспективний напрям - спільний проект санкт-петербурзьких і зарубіжних бібліотек і майстер-класи для фахівців в області традиційного росіянина прикладного мистецтва.

З багатьох країн СНД і у тому числі з України, далекого зарубіжжя приїхали майстри декоративно-прикладного мистецтва. Їх люб\'язно зустріли і розмістили в готелі на Лиговському проспекті. За шість днів перебування для учасників були проведені тематичні заняття "Російське народне мистецтво", майстер-класи "Глиняна казка", "Кистьовий розпис по дереву", "Мезенська, Городецька, Сєверодвінськ розпису". Багато цікавій і корисній інформації вдалося почерпнути усім гостям. А ще - головне - знайшли нових друзів в багатьох країнах: Росії, Данії, Швеції, Голландії, Прибалтиці та ін.

Цікавою і насиченою була також культурно-розважальна програма. Незабутня оглядова екскурсія по Санкт-Петербургу, відвідування Державного Ермітажу, етнографічного музею, відвідування опери "Бал-маскарад" в Михайлівському театрі.

Особливо хочеться відмітити, що усі майстер-класи, проживання в готелі, живлення і культурна програма для гостей, якими були майстри, були сплачені Урядом Санкт-Петербургу.

Відділ культури Лисичанської міської ради

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+