12+
09 июня
...
прогноз на 5 дней
24 oC облачно с прояснениями
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

У Лисичаньску визначили місце розташування ринку в південній частині міста

13.12.2010, 16:00
3701
0
Автор

У Лисичаньску визначили місце розташування ринку в південній частині міста

У Лисичаньску визначили місце розташування ринку в південній частині містаНезважаючи на динамічний розвиток інфраструктури споживчого ринку товарів і послуг, відкриття стаціонарних об\'єктів великих мережевих компаній, ринкова торгівля все ще залишається затребуваною. Сьогодні ринки - це, передусім, робочі місця, наповнення місцевого бюджету, а також джерело забезпечення міста, передусім сільськогосподарською продукцією, а також продовольчими і непродовольчими товарами.

Звичайно, торгівля на ринках міста останнім часом стала цивілізованішою, в той же час питаннь, які існують по організації ринкової торгівлі, ще багато. І в першу чергу потребує рішення питання устаткування відповідно до вимог санітарно-ветеринарних норм і правил ринок в південній частині міста.

Торгівля на діючому стихійному ринку не відповідає вимогам нормативних актів, на ринку відсутній павільйон для реалізації молочних продуктів, м\'яса, не створені умови для реалізації особливо швидкопсувних продуктів, не проведено зонування території, торговельні місця не обладнані, ринок знаходиться в антисанітарному стані, торгівля здійснюється практично на проїжджій частині.

Поточний стан справ не влаштовує і населення: так, звернення з питань організації ринкової торгівлі в південній частині міста складають 25% і 7% від загальної кількості звернень громадян, що поступили в управління економіки Лисичанської міської ради в 2009 і 2010 р.р. відповідно.

Існування ринку в тому виді, в якому він є зараз, є проблематичним як для підприємців, що здійснюють там свою діяльність, так і для жителів південних мікрорайонів. Враховуючи ситуацію, що склалася, обумовлену рядом об\'єктивних чинників, нині актуальною є проблема визначення місця розташування ринку в південній частині міста.

На сьогодні з можливих варіантів місця розташування ринку, найбільш доцільним, на думку контролюючих органів, являється розміщення ринку в районі кінотеатру "Батьківщина", що відповідає генеральному плану забудови мікрорайонів ГТВ. Крім того, за перенесення ринку в цей район висловлюються і самі жителі південної частини міста. Так, за даними анкетування, проведеного серед жителів мікрорайонів ГТВ (опитано 3 954 людини), за розміщення ринку в районі кінотеатру "Батьківщина" висловилося 37,6% опитаних (за розміщення ринку в районі заводу ГТВ проголосувало 16,4%, за розміщення в районі СШ № 27 віддали голос 20,3%, за варіант залишити ринок на колишньому місці висловилося 25,4% опитаних, 0,22% висловилися за розміщення ринку в інших місцях).

Для остаточного вирішення цього питання, міський голова прийняв рішення винести  обговорення цієї проблеми на громадські слухання. Пройшли вони 11 грудня в СШ №13, СШ №30 і будівельному ліцеї.

На початку заходу присутнім зачитали коротку інформацію стосовно історії проблеми, після чого присутні перейшли до дебатів.

Результатом громадських слухань стало те, що ухвалило резолюції, згідно якої стан ринкової торгівлі в південній частині міста учасники слухань визнали незадовільним і невідповідним ветеринарно-санітарним нормам. Крім того, учасники слухань прийняли рішення підтримати пропозицію про перенесення ринку в район кінотеатру "Батьківщина" і винести це питання на розгляд міської ради.

lis.gov.ua

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+