12+
27 сентября
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

На Луганщині буде реалізований проект Британської Ради в Україні

22.12.2010, 11:00
3609
0
Автор

На Луганщині буде реалізований проект Британської Ради в Україні

На Луганщині буде реалізований проект Британської Ради в УкраїніБританська Рада в Україні спільно з Асоціацією "Соціально-економічні стратегії і партнерства" і Лабораторією законодавчих ініціатив за підтримки Луганської і Донецької облдержадміністрацій почав реалізацію дворічного проекту "Громадянин і держава : розвиток партнерства для ефективного управління в Україні", що фінансується Європейським Союзом.

Головна мета проекту - забезпечення прозорості і вдосконалення місцевого самоврядування в Україні шляхом оптимізації процедур ухвалення рішень на місцевому і регіональному рівні і залучення громад до управлінського процесу. У рамках проекту передбачена розробка і апробація двох взаємозв\'язаних ключових документів : Системи ухвалення стратегічних і політичних рішень для місцевих органів влади і Стратегії громадської участі. За основу Стратегії брався "Кодекс рекомендованої практики громадської участі в процесі ухвалення рішень", розроблений і прийнятий Радою Європи в листопаді 2009 року.

Свій старт проект візьме в Донецькій і Луганській областях. До його реалізації будуть залучені представники місцевої влади і громадських організацій Донецька, Макіївки, Красноармейська, Луганська, Лисичанська, Сєвєродонецька, Алчевська, Брянки, Тельмановського, Амвросіевського, Новоазовського і Кременського районів. Після результати і практичні напрацювання будуть поширені серед представників органів місцевого самоврядування в інших областях України.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+