12+
07 марта
...
прогноз на 5 дней
1 oC небольшая облачность
доллар евро рубль РФ

На Луганщині буде реалізований проект Британської Ради в Україні

22.12.2010 11:00
3467
0
Автор

На Луганщині буде реалізований проект Британської Ради в Україні

На Луганщині буде реалізований проект Британської Ради в УкраїніБританська Рада в Україні спільно з Асоціацією "Соціально-економічні стратегії і партнерства" і Лабораторією законодавчих ініціатив за підтримки Луганської і Донецької облдержадміністрацій почав реалізацію дворічного проекту "Громадянин і держава : розвиток партнерства для ефективного управління в Україні", що фінансується Європейським Союзом.

Головна мета проекту - забезпечення прозорості і вдосконалення місцевого самоврядування в Україні шляхом оптимізації процедур ухвалення рішень на місцевому і регіональному рівні і залучення громад до управлінського процесу. У рамках проекту передбачена розробка і апробація двох взаємозв\'язаних ключових документів : Системи ухвалення стратегічних і політичних рішень для місцевих органів влади і Стратегії громадської участі. За основу Стратегії брався "Кодекс рекомендованої практики громадської участі в процесі ухвалення рішень", розроблений і прийнятий Радою Європи в листопаді 2009 року.

Свій старт проект візьме в Донецькій і Луганській областях. До його реалізації будуть залучені представники місцевої влади і громадських організацій Донецька, Макіївки, Красноармейська, Луганська, Лисичанська, Сєвєродонецька, Алчевська, Брянки, Тельмановського, Амвросіевського, Новоазовського і Кременського районів. Після результати і практичні напрацювання будуть поширені серед представників органів місцевого самоврядування в інших областях України.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+