12+
29 января
...
прогноз на 5 дней
-2 oC небольшой снег
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

В день Св. Миколая, С. Дунаев відвідав міський притулок для дітей і привітав маленьких вихованців.

23.12.2010, 11:00
4001
0
Автор

В день Св. Миколая, С. Дунаев відвідав міський притулок для дітей і привітав маленьких вихованців.

В день Св. Миколая, С. Дунаев відвідав міський притулок для дітей і привітав маленьких вихованців.19 грудня, в день Святого Миколая, Лисичанський міський голова Сергій Дунаев відвідав міський притулок для дітей і привітав його маленьких вихованців з цим прекрасним святом. Разом з Сергієм Володимировичем привітати дітвору прийшли його заступники Олег Голуб і Володимир Марченко, депутат міської ради Андрій Якимчук. Ніхто з дітвори не залишився без уваги гостей - усі вони отримали солодкі подарунки. Крім того, гості вручили вихованцям притулку настільні ігри. До цього свята хлопці також отримали солодкі подарунки і фрукти від спонсорів - фірми "АТБ", приватного підприємця Сергія Мороза і інших. Доставило радість хлопцям і святкова театралізована вистава, підготовлена такими, що вчаться у школі № 7 м. Привілля.

До дня Святого Миколая отримали поздоровлення і діти-інваліди. Заступник міського голови Максим Головнев і директор територіального центру Тетяна Даниленко в ці святкові дні відвідали вдома дітей цієї категорії і вручили їм солодощі і фрукти, набори ялинкових іграшок.

Крім того, як відмітив начальник відділу у справах сім\'ї і молоді міської ради Олександр Колесников, 164-м дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, вихованцям притулку для дітей також були вручені солодкі подарунки, придбані за рахунок засобів міського бюджету. На ці цілі було виділено більше 5 тис.грн.

lis.gov.ua

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+