12+
26 марта
...
прогноз на 5 дней
8 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

"Лайон" - виробник високоякісних гумотехнічних виробів і добросовісний платник податків

24.12.2010, 16:00
4182
0
Автор

"Лайон" - виробник високоякісних гумотехнічних виробів і добросовісний платник податків

"Лайон" - виробник високоякісних гумотехнічних виробів і добросовісний платник податківТовариство з обмеженою відповідальністю "Лайон" - виробник високоякісних гумотехнічних виробів. Підприємство має свій виробничий цех і чотири ділянки, які оснащені сучасним технологічним устаткуванням. За 10 років діяльності воно зарекомендувало себе не лише як надійний і відповідальний партнер, але і як один з кращих працедавців і добросовісних платників податків Лисичанська.

Його виробами користуються не лише в Україні, але і в Росії, Прибалтиці. Суспільство чітко виконує усі замовлення споживачів і повністю задовольняє їх потреби. Усі ці роки підприємство очолює Галина Костенко, яка має значний досвід і уміння управляти виробництвом, працювати із замовниками і постачальниками. Крім того, вона ще і добра і порядна людина, яка допоможе і словом, і справою. Як говорять її працівники, у Галини Костенко талант керівника від Бога. Завдяки її зусиллям, творчій ініціативі, умілому керівництву, лідерським здібностям суспільство "Лайон" з успіхом долає наслідки економічної кризи. ТОВ "Лайон" забезпечує робітниками місцями 56 лисичан, не має заборгованості по зарплаті і внесків до соціальних фондів, активно бере участь в різних соціальних програмах розвитку міста, займається добродійною діяльністю - допомагає інвалідам, дітям з притулку, пенсіонерам, храмам і так далі. Добросовісна праця колективу, впровадження антикризових заходів дозволили підприємству не лише зберегти свій потенціал і штатну чисельність, але і наростити темпи виробництва. Ростуть і податкові вступи до бюджету. За 11 місяців 2010 року суспільство перерахувало до бюджетів усіх рівнів 828 тис. грн., що майже удвічі перевищує показники аналогічного періоду минулого року.
 
Державна податкова інспекція м. Лисичанська

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+