12+
05 марта
...
прогноз на 5 дней
3 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

У Лисичанську пройшов семінар для депутатів міських рад

24.12.2010 17:00
3699
0
Автор

У Лисичанську пройшов семінар для депутатів міських рад

У Лисичанську пройшов семінар для депутатів міських рад

22 грудня, у великому залі міської ради відбувся семінар для депутатів Лисичанського, Новодружеського і Привольского міських рад.

У роботі семінару взяли участь Лисичанський міський голова Дунаев С. В., секретар міської ради Баранник С. Г., мери міст-супутників Новодружеська і Привілля, депутати міських рад, а також фахівці Луганської обласної ради - керівник секретаріату апарату обласної ради Пашенцев А.Г. і заступник керівника секретаріату, завідуючий організаційним відділом обласної ради Романченко А.В.

В ході семінару його учасники розглянули і обговорили основні положення Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", систему, принципи функціонування і гарантії органів місцевого самоврядування, їх структуру, а також правовий статус і відповідальність депутатів місцевих рад, форми і методи роботи депутатів місцевих рад з реалізації своїх повноважень у рамках чинного законодавства.

Під час зустрічі депутати змогли отримати компетентні відповіді представників обласної ради з питань адміністративно-територіальної реформи, формування місцевих бюджетів, повноважень і прав депутатів міських рад, організації роботи постійних депутатських комісій і так далі.

lis.gov.ua

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+