12+
22 марта
...
прогноз на 5 дней
8 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Про роботу адміністративної комісії при виконавському комітеті Лисичанської міської ради в 2010 році

05.01.2011, 15:00
3842
0
Автор

Про роботу адміністративної комісії при виконавському комітеті Лисичанської міської ради в 2010 році

Про роботу адміністративної комісії при виконавському комітеті Лисичанської міської ради в 2010 роціОхорона прав і законних інтересів людини і громадянина від протиправних посягань правопорушників є головним обов\'язком органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування, які розробляють і здійснюють заходи, спрямовані на попередження адміністративних правопорушень, виявлення і усунення причин і умов, сприяючих їх здійсненню.

У 2010 році на адресу адміністративної комісії при виконкомі Лисичанської міської ради поступило 606 справ про адміністративні правопорушення. З них 61 справу повернено для належного оформлення, 23 - розглянуті з винесенням постанов про закриття виробництва у справі, 522 справи розглянуті з винесенням постанов про накладення адміністративних стягнень, з яких 493 поділа з накладенням стягнень у вигляді штрафів в дохід місцевого бюджету на загальну суму більше 65 тис. грн.

Відповідно до ст. 23 КУАП адміністративне стягнення є мірою відповідальності і застосовується з метою виховання особи, яке зробило адміністративне правопорушення, у дусі дотримання законів України, пошани до правил співжиття, а також запобігання здійсненню нових порушень, як самим правопорушником, так і іншими особами.

В цілому, складом адміністративної комісії при виконавському комітеті Лисичанської міської ради, при розгляді справ, підвідомчих для розгляду адміністративними комісіями, з\'ясовуються усі обставини, які підлягають з\'ясуванню при розгляді справи і відповідно до ст. 33 КУАП дотримуються загальні правила накладення стягнень за адміністративне правопорушення в межах, що передбачають відповідальність за досконале правопорушення.

Адміністративна відповідальність відноситься до компоненту правового статусу суб\'єктів правових стосунків. У ній знаходить своє вираження один з методів державного управління суспільства.

Відповідальний секретар адміністративної комісії при виконкомі Лисичанської міської ради Л.А. Бурцева

lis.gov.ua

 

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+