12+
01 февраля
...
прогноз на 5 дней
-1 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Громадськість Лисичанська заявляє про "затягування справи по ДТП"

17.01.2011, 14:00
3956
0
Автор

Громадськість Лисичанська заявляє про "затягування справи по ДТП"

Громадськість Лисичанська заявляє про "затягування справи по ДТП"Відкрите звернення з приводу розслідування ДТП, яке сталося 23 грудня, направила громадськість м. Лисичанська до представників центральної влади. Звернення розміщене на сайті "Лисичанск как он есть"

"Останнім часом регулярно трапляються ДТП з тяжкими наслідками з вини нетверезих водіїв. Ми бачимо, як гроші і становище в суспільстві допомагають багатьом порушникам ПДД легко йти від відповідальності. Стиль же розслідування подібних випадків свідчить про те, що усе проходитиме за відпрацьованим сценарієм і винен не понесе належного покарання згідно Законодавства України", - говориться в тексті звернення.

У зверненні відмічено, що "найсвіжішим таким фактом" є трагедія, яка сталася 23 грудня 2010 р. близько 20.40 ч. в Лисичанську по вул. Свердлова, 418. Водій легкового автомобіля "Honda Accord" на величезній швидкості здійснив наїзд на пішоходів, які переходили дорогу по пішохідному переходу. В результаті ДТП 3 людини загинули.

Також в зверненні повідомляється, що з моменту трагедії правоохоронні органи так і не назвали ім\'я водія, винного в ДТП.

"В той же час, шила в мішку не втаїш, і усім відомо, кому належить цей транспортний засіб. Більше того, багато людей бачили цю ж особу на місці трагедії. Це - Олександр Кандрин, голова наглядової ради ЗАТ "Лисичанський склозавод "Пролетар", - повідомляють в зверненні.

"Вже видно перші кроки такого сценарію - затягування справи. Невже досі правоохоронці не встановили особу водія?! А якщо вона встановлена, тоді чому не названа? Нас турбує те, що з часом справжній винуватець може піти від відповідальності, а замість нього під суд піде людина, що погодилася за певну плату узяти цей страшний гріх на свою совість", - говориться в зверненні.

Представники громадських і політичних організацій, жителі м. Лисичанська, що підписали звернення, вимагають: найближчим часом публічно проінформувати громадськість про деталі трагедії, що сталася, її причини; назвати ім\'я винуватця трагедії, його стан під час ДТП, швидкість руху автомобіля і так далі;повного допуску ЗМІ до усієї інформації, що стосується цієї справи.

Звернення адресоване: Президентові України, Генеральному прокуророві України, Голові Верховної Ради України, Міністрові Внутрішніх Справ України, Голові Луганської обласної Ради, Прокуророві Луганської області, Начальникові УВС в Луганській області, Начальникові Лисичанського УВС ГО в Луганській області, Прокуророві м. Лисичанска, Секретарю Лисичанської міської ради, Міському голові м. Лисичанска.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+