12+
23 сентября
...
прогноз на 5 дней
16 oC небольшая облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Сергій Дунаєв: "Ще раз повторюю - я проти закриття шкіл у Лисичанську"!

20.01.2011, 13:00
3795
0
Автор

Сергій Дунаєв: "Ще раз повторюю - я проти закриття шкіл у Лисичанську"!

Сергій Дунаєв: "Ще раз повторюю - я проти закриття шкіл у Лисичанську"!18 січня, до Лисичанської міської ради прийшла делегація батьків, чиї діти вчаться в СШ № 12. Причиною тому послужили чутки про закриття школи.

Поспілкуватися до мітингуючих вийшов міський голова Лисичанська Сергій Дунаєв. Він же і запропонував присутнім перейти в малий зал виконкому, щоб поговорити про проблеми, що цікавлять їх.

Першим питанням жителі попросили Сергія Володимировича прояснити ситуацію із закриттям ряду шкіл, що нібито намічається.

"Давайте почнемо з того, що ніякого закриття шкіл немає, - почавши міський голова. - Влада міста зацікавлена в тому, щоб працювали українські школи, російські школи, можливо навіть відкриватимуться школи на якійсь іншій мові". "Проте ми повинні собі розуміти, що без оптимізації витрат далі системі освіти існувати буде складно", - продовжив міський голова.

Сергій Дунаєв відмітив необхідність проведення своєрідного аудиту установ освіти, метою якої буде з\'ясувати, в якому ж стані все-таки знаходяться наші школи, щоб зрозуміти, як можна понизити витрати на їх зміст.

Сергій Володимирович також визначив напрями роботи по оптимізації витрат. У першу чергу, це енергозбереження (зокрема міський голова розповів про плани влади по установці модульних котельних для шкіл, програмі по установці пластикових вікон з енергозбережними склопакетами, а також про ініціативи по зниженню споживання електроенергії).

Сказавши Сергій Дунаев і про кадрову політику ("Я згоден з тим, що є учителі - пенсіонери, які дадуть фору багатьом молодим фахівцям, але, проте, ми повинні думати як притягнути в місто молоді кадри", - підкреслив міський голова). Крім того, вказав на необхідність роботи по наповнюваності шкільних будівель. Зокрема, як один з варіантів міський голова запропонував поєднувати, допустимо, загальноосвітні школи з школами мистецтв або дошкільними установами.

Серед іншого представники громадськості задали міському голові низку запитань, стосовно роботи комісії, організованої за завданням міської ради (нагадаємо: завданням комісії була перевірка стану шкіл і пошук шляхів оптимізації витрат). Як зауваження батьки вказали, наприклад, те, що комісія практично не працює з батьківськими комітетами.

На це Сергій Дунаєв відповів, що за результатами висновків комісії він збирається провести свою особисту перевірку. "Я розумію, що аналізувати висновки комісії, оцінювати як роботу комісії в цілому, так і роботу кожного члена комісії в цілому, чекає безпосередньо мене", - підкреслив міський голова.

Крім того, представники батьківського комітету звернули увагу Сергія Володимировича на те, що на даний момент навколо проблеми поширюється надто багато чуток.

На це міський голова відмітив, що "є люди, які постійно живуть в режимі передвиборної гонки. Вони не працюють на творення, не працюють над проблемами комунальної сфери"

А завершилися дебати зверненням першокласника до лисичанського міського голови. "Пообіцяйте нам, що ми вчитимемося так само, як і вчилися", - попросив малюк. "Ніякого закриття шкіл не буде", - відповів міський голова.

На такій оптимістичній ноті збори і закінчилися.

lis.gov.ua

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+